Ermenek Belediye Başkanı Atilla Zorlu, yaklaşık 5,5 aydır devam eden pandemi süreci boyunca büyük fedakârlıklarla mücadele veren sağlık çalışanlarına bir ziyaret gerçekleştirdi.
Başkan Atilla Zorlu’yu, bu ziyaretinde Ermenek Devlet Hastanesi Başhekimi Hakan Yakut, Başhekim yardımcısı Yasin Görkem Gördük ve sağlık çalışanları karşıladı.
![Zorlu'dan sağlık çalışanları ziyareti](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/zorluziyaret-2.jpg)
Zorlu, 2020 yılının kahramanlarının sağlık çalışanları olduğunu, Belediye Başkanı olarak yanlarında değil bilfiil emirlerinde olduğunu dile getirirken, Başhekim Hakan Yakut ise sokakta maskesiz vatandaşları gördüğü zaman bütün emeklerinin boşa gittiğini görüp çok üzüldüğünü ve bu konuda vatandaşların daha duyarlı davranmalarını istediklerini ifade etti.
Başkan Atilla Zorlu’yu, bu ziyaretinde Ermenek Devlet Hastanesi Başhekimi Hakan Yakut, Başhekim yardımcısı Yasin Görkem Gördük ve sağlık çalışanları karşıladı.
![Zorlu'dan sağlık çalışanları ziyareti](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/zorluziyaret-2.jpg)
Zorlu, 2020 yılının kahramanlarının sağlık çalışanları olduğunu, Belediye Başkanı olarak yanlarında değil bilfiil emirlerinde olduğunu dile getirirken, Başhekim Hakan Yakut ise sokakta maskesiz vatandaşları gördüğü zaman bütün emeklerinin boşa gittiğini görüp çok üzüldüğünü ve bu konuda vatandaşların daha duyarlı davranmalarını istediklerini ifade etti.
![Zorlu'dan sağlık çalışanları ziyareti](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/zorluziyaret-3.jpg)
![Zorlu'dan sağlık çalışanları ziyareti](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/zorluziyaret-4.jpg)