Bazı siyasi partilere de ev sahipliği yapan, Mansurdede Mahallesi Atatürk Bulvarı (Otuz Metrelik Yol) üzerindeki binanın yıkım çalışmaları, Karaman Belediyesi modernleşme ve marka şehir çalışmaları kapsamında başladı.
![Belediye o binayı yıkıyor](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/5-1.jpg)
İki katlı binanın görüntü kirliliğine neden olduğu gerekçesi ile yıkımına başlandığı açıklandı.
Karaman Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada "Vatandaşlarımız tarafından yoğun olarak kullanılan ve İsmet Paşa Caddesi’nin trafik yoğunluğunu da alan Atatürk Bulvarı, yapılacak olan çalışmaların ardından yeniden şekillenerek daha kullanışlı hale gelecek. Yıkımın gerçekleştiği bölgeye modern ve kapsamlı bir kavşak yapılacak. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte şehir merkezindeki bu bölgede araç ve yaya trafiği daha güvenli, kullanışlı ve modern hale getirilecek." denildi.
![Belediye o binayı yıkıyor](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/5-1.jpg)
İki katlı binanın görüntü kirliliğine neden olduğu gerekçesi ile yıkımına başlandığı açıklandı.
Karaman Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada "Vatandaşlarımız tarafından yoğun olarak kullanılan ve İsmet Paşa Caddesi’nin trafik yoğunluğunu da alan Atatürk Bulvarı, yapılacak olan çalışmaların ardından yeniden şekillenerek daha kullanışlı hale gelecek. Yıkımın gerçekleştiği bölgeye modern ve kapsamlı bir kavşak yapılacak. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte şehir merkezindeki bu bölgede araç ve yaya trafiği daha güvenli, kullanışlı ve modern hale getirilecek." denildi.
![Belediye o binayı yıkıyor](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/4-1.jpg)
![Belediye o binayı yıkıyor](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/3-1.jpg)
![Belediye o binayı yıkıyor](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/2-1.jpg)