Kuruluş Osman 2. sezon başlıyor

Cüneyt Arkın, Tamer Yiğit ve Emin Gürsoy'un Burak Özçivit'e eşlik ettiği Kuruluş Osman yeni sezon fragmanı, takipçilerini heyecanlandırmaya yetti

Kuruluş Osman 2. sezon başlıyor
30 Eylül 2020 - 22:37
Cüneyt Arkın, Tamer Yiğit ve Emin Gürsoy'un Burak Özçivit'e eşlik ettiği Kuruluş Osman yeni sezon fragmanı, takipçilerini heyecanlandırmaya yetti.

Senaristliğini Mehmet Bozdağ'ın yaptığı, başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği Kuruluş Osman dizisinin yönetmenliğini de Metin Günay üstleniyor.

Kuruluş Osman 2. sezon

Kuruluş Osman yeni sezon fragmanı izleTanıtımının yapılması, dizinin takipçilerinde yeni sezon ilk bölümünün yayınlanacağı tarihin sabırsızlıkla beklenmesini sağlarken, Kuruluş Osman 2. sezonu 7 Ekim Çarşamba günü başlayacak.

İkinci sezon Kuruluş Osman dizisine yeni oyuncular da kazandıracak. Diziye dahil olduğu bilinen ünlü oyuncu Erkan Avcı'nın henüz hangi karakterle rol alacağı net olarak açıklanmadı. Türkiye'nin efsane aktörlerinden Cüneyt Arkın'ın Kuruluş Osman kadrosuna katıldığı daha önce duyurulmuştu.

Kuruluş Osman 2. sezon

Obaya yapılan baskını bertaraf ettikten sonra hedefine Sofia ve Kulucahisar Kalesi’ni koyan Osman Bey, Kayı Obası Alpleri ile birlikte kaleyi ele geçirip Sofia’yı alt etmek üzere için plan kurup harekete geçişiyle sezon finali yapan dizinin, ikinci sezonda da fırtınalar estirmesi bekleniyor.

Kuruluş Osman son bölüm izle

Kuruluş Osman 2. sezon

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum