KMÜ kayıt tarihleri
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesine yerleşen öğrenciler, e-devlet şifreleri ile https://www.turkiye.gov.tr/ adresinden online kayıt olarak, elektronik kayıt belgesini alabilecekler. Kayıtlar 29 Ağustos tarihinde başlarken, 02 Eylül'e kadar devam edecek.
![KMÜ'de kayıtlar başladı](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/kmu-3.jpg)
29 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasında online kayıt yaptıramayanlar, 31 Ağustos'tan itibaren 04 Eylül'e kadar KMÜ Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına lise diploması veya geçici mezuniyet belgelerinin aslı ile şahsen başvurabilecekler.
![KMÜ'de kayıtlar başladı](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/kmu-2.jpg)
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kayıtlarıyla ilgili daha detaylı bilgi için http://kmu.edu.tr/ogris adresine ulaşılabilir.
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ne zaman açılacak?
Kayıt döneminin tamamlanmasının ardından KMÜ'de 2020–2021 eğitim–öğretim yılı dersleri de 05 Ekim 2020'de başlayacak.
![KMÜ'de kayıtlar başladı](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/kmu-5.jpg)
ÖSYM'nin (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi) açıkladığı 2020 YKS sonuçları ile, KMÜ'ne 1.876 lisans, 2.596 önlisans öğrencisi daha katılarak, 2020-2021 eğitim-öğretim yılı için belirlenen 4 bin 685 öğrenci kontenjanının 4 bin 472’si dolmuş olacak.
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesine yerleşen öğrenciler, e-devlet şifreleri ile https://www.turkiye.gov.tr/ adresinden online kayıt olarak, elektronik kayıt belgesini alabilecekler. Kayıtlar 29 Ağustos tarihinde başlarken, 02 Eylül'e kadar devam edecek.
![KMÜ'de kayıtlar başladı](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/kmu-3.jpg)
29 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasında online kayıt yaptıramayanlar, 31 Ağustos'tan itibaren 04 Eylül'e kadar KMÜ Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına lise diploması veya geçici mezuniyet belgelerinin aslı ile şahsen başvurabilecekler.
![KMÜ'de kayıtlar başladı](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/kmu-2.jpg)
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kayıtlarıyla ilgili daha detaylı bilgi için http://kmu.edu.tr/ogris adresine ulaşılabilir.
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ne zaman açılacak?
Kayıt döneminin tamamlanmasının ardından KMÜ'de 2020–2021 eğitim–öğretim yılı dersleri de 05 Ekim 2020'de başlayacak.
![KMÜ'de kayıtlar başladı](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/kmu-5.jpg)
ÖSYM'nin (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi) açıkladığı 2020 YKS sonuçları ile, KMÜ'ne 1.876 lisans, 2.596 önlisans öğrencisi daha katılarak, 2020-2021 eğitim-öğretim yılı için belirlenen 4 bin 685 öğrenci kontenjanının 4 bin 472’si dolmuş olacak.
![KMÜ'de kayıtlar başladı](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/08/kmu-1.jpg)