Hekimoğlu 17. bölüm

Hekimoğlu'nun 15 Eylül Salı günü yayınlanan 17

Hekimoğlu 17. bölüm
16 Eylül 2020 - 16:51
Hekimoğlu'nun 15 Eylül Salı günü yayınlanan 17. bölümünde, çarpıcı gelişmeler yaşandı. Selin ve Ateş cephesindeki itiraflar bu haftaya damga vururken, son bölümün hemen ardından yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi.

Güçlü oyuncu kadrosuyla 2. sezonuna devam eden Hekimoğlu'nun yeni bölüm fragmanında, Ateş'in hastası olan küçük kız çocuğunu kurtarmak için tehlikeli bir yola girmesi heyecanlı gelişmelerin sinyallerini verdi.

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı

Hekimoğlu

Hekimoğlu son bölüm full izleme linki ve yeni bölüm fragmanı

Hekimoğlu Selin’in kocasını tedavi etmeyi sonunda kabul eder ancak Selin’in kocası hasta olmadığı konusunda ısrarcıdır. Hekimoğlu’nun verdiği randevulara bile gitmez. Hekimoğlu’yla karşı karşıya gelmekten çekinmektedir ki bu konuda ne kadar haklı olduğu kısa sürede anlaşılır. Hekimoğlu öyle bir oyun oynar ki Selin’in kocası ne olduğunu anlayamadan kendini hastaneye yatırılmış olarak bulur. Artık hayatı Hekimoğlu’nun ellerindedir.

Hekimoğlu

Diğer yandan sık sık görüşmek durumunda kalan Hekimoğlu ve Selin, kendilerini duygusal olarak sorgulamaktan geri duramazlar. Bir zamanlar birbirlerini çok seven bu ikiliyi zor bir süreç beklemektedir. Zeynep, Hekimoğlu’nun duygularına kapılıp bu vakada sağlıklı kararlar veremediğini savunur. Ve kim bilir? Belki de haklıdır.

HEKİMOĞLU 18. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Hekimoğlu 18. Bölüm Fragmanı yayında! Bu defa Ateş'in hastası küçük bir kız çocuğu... Ateş, onun hayatını kurtarmak için tehlikeli bir yol deniyor. Başka çaresi olmadığı için bu yola giren Ateş, yapacağı operasyonla küçük kızın hayatını kurtarabilecek mi?

Hekimoğlu

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum