Beşinci kol faaliyetleri

Dünya üzerindeki bütün düşmanlar birleşir dört koldan saldırmaya başlarlar

12 Mart 2018 - 22:56
Dünya üzerindeki bütün düşmanlar birleşir dört koldan saldırmaya başlarlar. Bu saldırıları hepimiz görür, duyar ve biliriz. Tarihe baktığımız zaman üçlü beşli dünya büyükleri denilen ülkeler başka bir ülkeyi sömürgesi altına almaya çalıştığı vakit, var gücü ile dört koldan saldırıya geçer. Bak nasılda ele geçirdiler ülkeyi. Bizler zannederiz ki sadece askeri ve ekonomik gücü ile yaptılar. Aslında durum o değil. Hiçbirimizin göremediği bir kol daha var. Bu kolun adı BEŞİNCİ KOL' dur.

Lugattaki tanımı ise, fiili müdahale ile ele geçirilemeyen bir kitleyi ya da devleti propaganda, casusluk, sabotaj ya da terör yoluyla manevi etkiye maruz bırakmak suretiyle müdahaleye uygun hale getirmek ya da fiili savaş esnasında savaşı daha kolay kazanmak için yapılan her türlü manevi yıkıcı çalışmadır. İşte bu süper güç diye bildiğimiz ülkeler, Maneviyatı güçlü, vatanseverliği hat safhada olan ülkeleri BEŞİNCİ KOL faaliyetlerini başlatmadan sömürüleri altına alamazlar. O kendini dev diye gösteren cüce ülkeler bu kol faaliyetlerini yıllar önce hazırlar ve ihtiyaç doğduğu vakit hemen devreye sokar.

Bu BEŞİNCİ KOL denilen yapı nasıl oluşuyor diye aklımızın yettiği kadar bir araştırma yaptığımız zaman ortaya çok enteresan şeyler çıkıyor.

İlk önce hedef ülke yöneticilerinin dini inançları mercek altına alınır, inancı en zayıf olanlarını tek tek seçip ekonomik yönden yükselterek o kol faaliyetlerine bağımlı hale getirilir. Daha sonra hedef ülkedeki dini cemaatler incelenmeye başlar ve ekonomik güce önem veren cemaat liderlerini bünyesine alırlar. Hedef ülkedeki yaşayan dindar kesime o cemaat liderleri vasıtası ile yavaş yavaş kendi planladıkları algıyı yüklemeye başlarlar.

Sıra Ülke yönetimine muhalif olan kesime gelir. İlk hedef siyasi partilerdir. Siyasi partilerdeki üst düzey yöneticiler mercek altına alınır. Ekonomik güce önem veren ve koltuk sevdası hat safhada olan kişiler belirlenip o siyasi partinin en üst düzeydeki görevlisine karşı harekete geçirilir. Parti içi muhalefeti oluştururken aynı anda dışarıda çeşitli dernekler kurdurup o siyasi parti içerisindeki muhalif kesime dış destek sağlanır. Kurulan dernekler sayesinde siyasi partiler iki parçaya veya üç parçaya bölünür. Siyasi partilerdeki muhalif kesime ve dışarıda kurulan derneklere birlikte hareket etmek için uygun algılar yüklenir. Artık dışarıda zıt görüşlü olanlar bile yüklenen algılarla ülke yönetimine karşı eylemler içerisine birlikte girmeye başlar. Onlara göre Ülke yönetiminin her yaptığı iş yanlış görünür. Bazıları öyle bir noktaya gelir ki açık açık kendi ülkesine düşmanlık etmeye başlar. Zaten açık açık düşmanlığı göze alamayanlarda yapılan ihanetlere göz yummaya başlar ve hatta destekler. Sonra hedef ülkede muhalif medya mercek altına alınarak en uygunları maddi yönden desteklenmeye başlanır.

Bütün bunlara rağmen BEŞİNCİ KOL yine de tam anlamıyla oluşturulamaz. Yapının tam oluşturulabilmesi  için hedef ülkenin siyasi oluşumunu tamamlamış, varlığıyla Ülkeye güven veren, hedef deki Ülkenin Milliyetçi siyasilerini mercek altına alırlar. Dünya üzerindeki tüm ülkelerin Milliyetçi siyasi partileri o ülkenin en kökenli siyasi partilerindendir. Nedeni ise, o siyasi hareketler her ne şart altında olursa olsun bulunduğu Ülkeyi kayıtsız şartsız korumak için varlığını sürdürür. O Milliyetçi yapılar ülkenin en derin, en vatansever ve varlığı ilelebet konuşulan kişi ve kişilerce kurulur. Onun içindir ki bu BEŞİNCİ KOL denen yapı bu Milliyetçi siyasi yapılara sızma işinde bir hayli uğraşır. Tabi en sonunda sızarak birkaç kişiyle ancak temas kurabilirler. Yalnız o devşirilen kişileri o siyasi hareketin en gizli odasındaki ak sakallıları bir şekilde tespit edip hemen karşı püskürtme eylem planını hayata geçirir.

İşte burada o BEŞİNCİ KOL denen yapı başardığını zanneder ama eylemcilerini harekete geçirdiği vakit bir bakar ki, o Milliyetçi siyasi partiler yine hedef deki ülkeyi koruma altına alıp etrafını dört bir taraftan saran ihanet odaklarını bir bir temizlemeye başlar.

Saygıdeğer abilerim, kardeşlerim. Bu BEŞİNCİ KOL yapısını sizlere neden anlattım.

Evet ülkemiz şuan dört bir koldan çalışmayla içimizden bazılarının zamanında kızdığı, küfür ettiği o dev gibi görünüp aslında cüce olan devletler tarafından ele geçirilmeye çalışılıyor. BEŞİNCİ KOL FALİYETLERİ başladı ve son hızıyla ilerliyor. Bizler Millet olarak tek bir vücut olmak zorundayız. Beyinlerimizde oluşan yanlış algılardan bir an önce sıyrılmamız titreyip kendimize dönmemiz gerekiyor. Bu yapı esnaflarımıza hatta çocuklarımıza kadar temas etmeye başladı. Öyle bir algı oluşturdular ki bir çok vatandaşımızda vatana ihanet normal bir davranış haline gelmiştir. Polis görüyor bunlar onun polisi, asker görüyor bunlar şunun askeri. Allah muhafaza şanlı Bayrağımızı bile bunların bayrağı diye evinin duvarından indiren insanlar var. Bunların en çok oluşma nedeni bence, bizim abide olarak gördüğümüz şahsiyetlerin bilmeden BEŞİNCİ KOL yapısının etkisi altına girmesiyle oluşuyor.

Gençler şöyle bir bakıyor Türkiye Cumhuriyeti Devleti beka mücadelesi için can verip can alıyor, ama abide şahsiyet olarak gördükleri abileri, babaları, dedeleri, ya Devletimizi kötüleme eylemi içerisinde, yada eskiden olan çirkin şeylerin hesabını sorma peşinde.

Bakıyoruz büyüklerimizden zamanında zindanlarda çile çeken abilerimiz dar ağacına giderken bile VATAN SAĞOLSUN demiş. Hiçbir şart altında Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı bir eylem içerisine girmemişler. Yaşayan bazı büyüklerimiz anlattı bunları, onların verdiği kitaplardan öğrendik çoğu şeyi. Ben Lise çağlarımdayken Bir büyüğüm dedi ki; bak oğlum her ne olursa olsun Ocağına ve Partine ihanet etmeyeceksin. Bizim teşkilatlarımızda en esas olan konu LİDER-TEŞKİAT-DOKTRİN’dir. Emaneti senden sonrakilere aynı şevk ve heyecanla bırakmaz isen hakkım helal değildir. Geçenlerde geldi haberi, şimdilerde her işini gücünü bırakmış sokak sokak gezip partiyi ve teşkilatları karalamakla meşgul oluyormuş. Ne oldu şimdi, ben senin nasihatlerini tuttum diye mi sana göre hainim. Yoksa sen ekonomik güce ve koltuk hassasiyetine kanıp da mı ihanet içerisindesin.

Evet kardeşim her ne sebeple olursa olsun kızmışsan da, küsmüşsen de bir an önce bu kibir kabarmasına bir son ver. Biz Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni ilelebet korumak ve müdafaa etmek için yaşıyoruz. Küçüğümüz büyüğümüz, eskimiz yenimiz Allah aşkına bir bakın dünya’ya. Görmüyor musunuz bizlere olan düşmanlıklarını. Haçlı ruhu kuduruyor üzerimize salyasını saçıyor. Bizler Türk Milletiyiz. Dünya bizden Türk olduğumuz için korkuyor. Allah aşkına o BEŞİNCİ KOL yapısına hizmet etmeyin. Etrafınıza bir bakın kimler BEŞİNCİ KOL FALİYETİ yürütüyorsa derhal uzaklaşın. Bilmeden, farkına bile varmadan kullanılıyor olabilirsiniz. Kendinizi kullandırtmayın. Bizler tek vücut olabilirsek hiçbir küresel yapı bizi hizmetçisi haline getiremez. Elinizi vicdanınıza koyun ve son vapur kalkmadan bir daha düşünün. İsimleriniz tarihe kırmızı kalemle geçmesin. Bizlerin görevi Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne, onu siyasi ve askeri konularda içeride ve dışarıda yöneten kişilere sırt verip dünya ya gücümüzü göstermektir. Unutmayın SÖZ KONUSU VATANSA GERİSİ TEFERRUATTIR.

BEŞİNCİ KOL yapısı sizi tamamen milli ve manevi duygularınızdan uzaklaştırmadan siz o yapıyı kendinizden uzaklaştırın. Sağlıcakla kalın. Sevgi ve Saygılarımla

Kemal KARABÜBER

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum