Cnc router teknolojisi satışı

CNC Tezgah Satış Şirketimiz farklı sektörler için üretmiş olduğu CNC router ürünleri ve teknoloji çözümlerini sizlerle bir araya getirmeye devam etmektedir

11 Mart 2018 - 22:00
CNC Tezgah Satış

Şirketimiz farklı sektörler için üretmiş olduğu CNC router ürünleri ve teknoloji çözümlerini sizlerle bir araya getirmeye devam etmektedir. Firmamız CNC makine satıcısı olarak hizmet vermenin yanında çözüm ortağı olarak da siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Firmamız CNC router satış uygulamalarında sizlere fiyat performans işlemlerinde en başarılı çözümleri getirmeye devam etmektedir. Şirketimiz imalat sektörü içerisinde rekabet ortamında sizleri bir adım öne taşımaktadır.

CNC Nedir?

CNC tezgahları, metal, plastik ya da ahşap gibi malzemeleri en iyi şekilde işleyerek bu ürünlere belirli bir şekil veren üretim araçlarının tamamına verilen isimdir. Nümerik program uygulamalarına göre çalışma eğilimi gösteren takım tezgahlarına ise nümerik kontrollü tezgah ismi verilmektedir. NC tezgahlara bilgisayar destekli sistemleri eklenmesi ile beraber CNC tezgahları en iyi ürün şeklini sizlere sunmaktadır.

CNC takım tezgahlarının sağlamış olduğu avantajları yüksek verimlilik ve parça kalitesi ile kolayca elde edebilirsiniz. Mini CNC takım makineleri üzerinde işlem süreleri sabit olmasından dolayı üretim plan, takip ve denetimi son derece kolaydır.

Teknoloji ilerledikçe karmaşık şekilde yer alan parçaların, daha seri ve daha hassas imal edilmesi gerekir. Bilgisayar desteği ile çalışmaya devam eden Ahşap CNC torna makinası ile beraber tezgahın çalıştırılmasının, durdurulmasının, eksen hareket durumlarının ve buna benzer tezgahın çalışması ile ilgili olarak tüm uygulamaların bilgisayar üzerindeki bir kontrol ünitesi kullanılarak otomatik olarak kontrol edilmesi sağlanmaktadır.

www.probotsan.com.tr

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum