Karaman Belediyesinin daha önce sıcak asfaltlama yaptığı 2. Organize Sanayi Yolu ve Sanayi Caddesini birleştiren tali yolda, baştan sona yenileme çalışması yapılıyor.
![2. OSB bağlantı yolu yenileniyor](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/2osbyolu-1.jpg)
TEKMARSAN ile TOKİ’ler bölgesinden 2. Organize Sanayi Yoluna ulaşımın kısaltılması hedeflenen çalışmayla bu bölgedeki trafik akışının da rahatlatılması sağlanacak.
![2. OSB bağlantı yolu yenileniyor](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/2osbyolu-1.jpg)
TEKMARSAN ile TOKİ’ler bölgesinden 2. Organize Sanayi Yoluna ulaşımın kısaltılması hedeflenen çalışmayla bu bölgedeki trafik akışının da rahatlatılması sağlanacak.
![2. OSB bağlantı yolu yenileniyor](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/2osbyolu-3.jpg)
![2. OSB bağlantı yolu yenileniyor](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/2osbyolu-2.jpg)