Sudurağı Kasabası ulaşım yolunda başlatılan sıcak asfalt çalışmalarını, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Evren Çakır ve Sudurağı Belediye Başkanı Derviş Mehmet Ceyhan yerinde inceledi.
![Sudurağı'na sıcak asfalt](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/suduragi-6.jpg)
İl Özel İdaresi ile Sudurağı Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında ortaklaşa yapılan 2,4 km.’lik sıcak asfalt çalışması ile Devlet yolu yol ayrımı - Sudurağı - Ekinözü - Beydilli - Akçaşehir Grup yollarının bağlantı yolu olma özelliğinde olan Sudurağı Kasabası Ulaşım Yolu araçlar için daha güvenli ve konforlu bir yapıya kavuşturulacak.
![Sudurağı'na sıcak asfalt](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/suduragi-6.jpg)
İl Özel İdaresi ile Sudurağı Belediyesi arasında imzalanan protokol kapsamında ortaklaşa yapılan 2,4 km.’lik sıcak asfalt çalışması ile Devlet yolu yol ayrımı - Sudurağı - Ekinözü - Beydilli - Akçaşehir Grup yollarının bağlantı yolu olma özelliğinde olan Sudurağı Kasabası Ulaşım Yolu araçlar için daha güvenli ve konforlu bir yapıya kavuşturulacak.
![Sudurağı'na sıcak asfalt](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/suduragi-7.jpg)
![Sudurağı'na sıcak asfalt](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/suduragi-5.jpg)
![Sudurağı'na sıcak asfalt](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/suduragi-3.jpg)
![Sudurağı'na sıcak asfalt](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/suduragi-1.jpg)