Karaman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yüzme il temsilciliği tarafından İstiklal Marşının kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü dolayısıyla, 9-10 Mart tarihlerinde yüzme yarışları düzenlendi.
Atatürk Spor Kompleksi Fikret Ünlü Yüzme Havuzu’nda açılış seremonisinin ardından başlayan yarışlarda sporcular serbest, sırtüstü, kelebek ve kurbağalama stillerinde yarıştı.
Yıldızlar kategorisinde düzenlenen ve 2 gün süren yarışlarda sporcuların heyecanına ortak olan aile bireyleri ise alkışlarıyla sporculara destek verdi.
Yarışlar sonunda dereceye giren sporculara madalyaları ise düzenlenen törenle verildi.
![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2023/03/640e0a8e05d9b.jpg)
![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2023/03/640e0a955df43.jpg)
![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2023/03/640e0a9cb57f2.jpg)