Reklamı Geç

Ya Nasip Candan Camii ibadete açıldı

Sudurağı beldesinde yaşayan hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla yaptırılan Ya Nasip Candan Camii, Vali Mehmet Alpaslan Işık’ın katıldığı bir programla ibadete açıldı.

Ya Nasip Candan Camii ibadete açıldı
09 Nisan 2021 - 18:35
   Sudurağı beldesinde gerçekleştirilen cami açılışı öncesinde caminin beldeye kazandırılmasında emeği geçen hayırsever vatandaşlarımıza Vali Mehmet Alpaslan Işık ve protokol üyeleri tarafından teşekkür plaketleri verildi. 
 
   İl Müftüsü Muhammed Lutfi Ketenci’nin ettiği duaların ardından hayırlı olması dilekleriyle açılışı gerçekleştirilen Ya Nasip Candan Camiinde daha sonra ilk Cuma Namazı eda edildi.
Program sonrasında hayırsever vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali Işık, beldenin önemli bir eksikliğini giderecek olan caminin beldeye hayırlı olması dileklerinde bulunarak, caminin beldeye kazandırılmasında katkı sağlayan vatandaşlara teşekkür etti. 
 
   Sudurağı Beldesindeki cami açılışına Vali Işık’ın yanı sıra İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Evren Çakır, Sudurağı Belediye Başkanı Derviş Mehmet Ceyhan, İl Müftüsü Muhammed Lutfi Ketenci, AK Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan ve vatandaşlar katıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum