Tandır ateşi evi yaktı

Haber Merkezi - Karaman'da bu sabah saat 10:00 sıralarında çıkan yangında evde bulunan 3 çocuk ve 2 kadın dumandan etkilendi

10 Ağustos 2018 - 10:26
Haber Merkezi - Karaman'da bu sabah saat 10:00 sıralarında çıkan yangında evde bulunan 3 çocuk ve 2 kadın dumandan etkilendi.

Genel durumlarının iyi olduğu bilgi edinilen 5 kişi, sağlık kontrolünden geçirilmek üzere olay yerine gelen 112 Acil Servis ekibi tarafından ambulansla Karaman Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Tandır ateşi evi yaktı

İtfaiye ekiplerinin müdahalesi ile söndürülen yangının, evin eklentisi olan ve ekmek yapmakta kullanılan tandırda yakılan ateş nedeniyle çıktığından şüpheleniliyor. Yangının kesin çıkış nedeni, bilirkişi tarafından yapılacak inceleme sonrasında belirlenecek.

Tandır ateşi evi yaktı

Mehmet Emin Özdoğru varislerine ait olduğu öğrenilen Fenari Mahallesi 303. Sokak No:2'deki evde, Afgan uyruklu Ahmad Mansour Akhundzadeh ve ailesinin yaşadığı, yangında iki katlı evin birinci katının tamamen yandığı, ikinci katın da kısmen zarar gördüğü öğrenildi.Tandır ateşi evi yaktı Tandır ateşi evi yaktı Tandır ateşi evi yaktı

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum