Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, İçişleri Bakanlığı’nın “Sağlık İçin, Hepimiz İçin” mottolu denetimleri çerçevesinde Semerciler Sokağında faaliyet gösteren esnafları denetledi.
![Semerciler Sokağında virüs denetlemesi](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/10/semercilerdenetimi-1.jpg)
Denetimlerde esnaflara, yeni kontrollü sosyal hayata geçiş sürecinde yapılması gerekenleri ve kuralları anlatan Başkan Kalaycı, en önemli kuralın maske, mesafe ve temizlik olduğunu hatırlattı.
![Semerciler Sokağında virüs denetlemesi](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/10/semercilerdenetimi-5.jpg)
Kuralların ekseriyetle uygulandığının belirlendiği denetlemeler sırasında Başkan Savaş Kalaycı, sokak esnafları ile yaptığı sohbetlerle de istek ve talepleri dinledi.
![Semerciler Sokağında virüs denetlemesi](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/10/semercilerdenetimi-1.jpg)
Denetimlerde esnaflara, yeni kontrollü sosyal hayata geçiş sürecinde yapılması gerekenleri ve kuralları anlatan Başkan Kalaycı, en önemli kuralın maske, mesafe ve temizlik olduğunu hatırlattı.
![Semerciler Sokağında virüs denetlemesi](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/10/semercilerdenetimi-5.jpg)
Kuralların ekseriyetle uygulandığının belirlendiği denetlemeler sırasında Başkan Savaş Kalaycı, sokak esnafları ile yaptığı sohbetlerle de istek ve talepleri dinledi.
![Semerciler Sokağında virüs denetlemesi](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/10/semercilerdenetimi-4.jpg)
![Semerciler Sokağında virüs denetlemesi](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/10/semercilerdenetimi-2.jpg)