Karaman Belediyesi ekipleri, kent genelinde cadde, sokak ve mahallelerdeki çalışmalarına merkeze uzak alanlarda da devam ediyor.
Başakşehir Mahallesi’ndeki Sarıkeçililer olarak bilinen bölgede kapsamlı bir çalışma yürüten ekipler, daha önce kullanışsız olan yolları ve kaldırımları baştan sona yenileyerek, parke taşı ile kapladı.
![Sarıkeçililer'in yolları bitti](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/sarikecili-yolcalismasi-1.jpg)
Belediye yol ve kaldırım çalışmalarının, ihtiyaç duyulan tüm bölgelerde devam edeceği bildirdi.
Başakşehir Mahallesi’ndeki Sarıkeçililer olarak bilinen bölgede kapsamlı bir çalışma yürüten ekipler, daha önce kullanışsız olan yolları ve kaldırımları baştan sona yenileyerek, parke taşı ile kapladı.
![Sarıkeçililer'in yolları bitti](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/sarikecili-yolcalismasi-1.jpg)
Belediye yol ve kaldırım çalışmalarının, ihtiyaç duyulan tüm bölgelerde devam edeceği bildirdi.
![Sarıkeçililer'in yolları bitti](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/sarikecili-yolcalismasi-15.jpg)
![Sarıkeçililer'in yolları bitti](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/sarikecili-yolcalismasi-14.jpg)
![Sarıkeçililer'in yolları bitti](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/sarikecili-yolcalismasi-13.jpg)
![Sarıkeçililer'in yolları bitti](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/sarikecili-yolcalismasi-12.jpg)
![Sarıkeçililer'in yolları bitti](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/sarikecili-yolcalismasi-3.jpg)