Pleksi sektörü

Pleksi maddesini plastik bir cam olarak tanımlayabilir

26 Kasım 2018 - 23:53

Pleksi maddesini plastik bir cam olarak tanımlayabilir. Bu madde renkli ve renksiz olabildiği gibi yarı saydam ya da saydam halde de kullanılabilir. Pleksi kolay işlenen, kesilen, delinen ve hafif plastik yapıya sahip maddedir. Eriterek ya da yumuşatarak kullanırız ancak bu istenilen kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Eritilmesinin ya da yumuşatılmasının sebebi kalıp halinde istenilen biçimin verilebilmesidir. Cam maddesine göre biraz daha hafif ve camdan daha dayanıklıdır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ürünler üretmeyi kendimize ilke edinmiş bir firma olarak pleksi aletlerimiz de özel üretilmektedir. Pleksi piyasasında kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetinin üst seviyesinde tutulması hedeflenir.


Plekside Uygun Fiyat


Firmalar günden güne gelişme gösteren teknoloji sektörünü en ince detayına kadar inceleyerek bu değişimleri kendi bünyelerine katabilmeyi ve tüm bu yeniliklere rağmen uygun fiyat anlayışından ödün vermeyerek müşterilerine en hesaplı ve en uygun fiyatlı ürünleri sunma gayretindeler. Hem fiyat hem de teslimat açısından kaliteyi en yüksek seviyelerde tutarak müşteri memnuniyetini sağlayan pek çok firmaya ulaşmak mümkün.


Pleksiglas büyük bir levha halindedir ancak şişirme ve şekillendirme açısından kolay esneyen bir levhadır. Standartlara uygun olan levha kullanımına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde üretim aşamasında sorun çıkarması açısından önemli bir duruma yol açabilmektedir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum