28. Dönem Milletvekilliği için Karaman’dan bağımsız aday olan Mustafa Köpüklü bugün ilk seçim kuruluna giderek gerekli evrakları teslim etti.Merkez İlçe Seçim Kurulu Müdürü Feyza Kılıçaslan'a gerekli evrakları teslim eden Mustafa Köpüklü; "28. Dönem Milletvekilliği için istenilen bütün evrakları teslim ettik. İnşallah resmi olarak Bağımsız Milletvekili adayıyım. Allah çıktığımız bu yolda bizleri utandırmasın." dedi.
![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2023/03/641b077224882.jpg)