Karaman’da et lokantası ve şarküteri olarak hizmete giren Mekan-ı Lezzet Karaman basının temsilcilerini misafir etti.
Yeni mekanı ve hoş sunumu ile kırmızı ve beyaz etin ateşte kıvama geldiği Mekan-ı Lezzet güvenilir, helal et konusunda hassasiyeti ile de dikkat çekiyor.Karaman’da sektörle alakalı isimler tarafından kurulan Karaman Toroslar Hayvancılık girişimi olan Mekan-ı Lezzet farklı et ürünleri ve şarküteri hizmeti ile de kasap ihtiyacını gideriyor.
Karaman’da huzurlu ve ferah bir ortamda ailecek yemek yemenin ve misafirlere ikramda bulunmanın yeni adresi Mekan-ı Lezzet Atatürk Bulvarı, Özel İdare İşhanı yanında hizmet veriyor.![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2022/06/62a0403b6f7c9.jpeg)
![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2022/06/62a0403c9afdb.jpeg)
![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2022/06/62a0403ccf2c2.jpeg)
![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2022/06/62a0403d58830.jpeg)
![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2022/06/62a03fbcab6b5.jpeg)
![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2022/06/62a03fc8ee3da.jpeg)
![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2022/06/62a0403b6f7c9.jpeg)
![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2022/06/62a0403c9afdb.jpeg)
![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2022/06/62a0403ccf2c2.jpeg)
![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2022/06/62a0403d58830.jpeg)
![](https://www.haberkaraman.com/images/files/2022/06/62a0403d0af02.jpeg)