Karaman'da eğitim sektöründe büyük değişim

2007’den bugüne Karaman’da eğitim alanında hizmet veren Tekin Eğitim Kurumları, eğitimde öncü olarak bilinen Özel Karaman Nişantaşı Eğitim Kurumlarına dahil oldu

Karaman'da eğitim sektöründe büyük değişim
22 Eylül 2020 - 22:06
2007’den bugüne Karaman’da eğitim alanında hizmet veren Tekin Eğitim Kurumları, eğitimde öncü olarak bilinen Özel Karaman Nişantaşı Eğitim Kurumlarına dahil oldu.

Karaman Nişantaşı Eğitim Kurumalarında, yönetim kararı ile CEO olarak Şenol Erkan göreve başladı.

Özel Karaman Nişantaşı Eğitim Kurumları

Tekin Eğitim Kurumları Yönetim Temsilcisi Fatih Tekin, Karaman Nişantaşı Eğitim Kurumları CEO’su Şenol Erkan, Nişantaşı Eğitim Kurumları Yöneticileri ve Akademik kadrosuna eğitim bayrağını teslim ederek, başarılar diledi.

Düzenlenen basın toplantısında Karaman Nişantaşı Koleji Kampüsünün ve Karaman Nişantaşı Özel Öğretim Kurslarının tanıtımı gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Şenol Erkan, Karaman’da Nişantaşı Eğitim Kurumları ile olmaktan gurur duyduklarını belirterek; "Yöneticilerimiz ve akademik kadromuz ile beraber yeni eğitim - öğretim döneminde Nişantaşı Eğitim Kurumlarının akademik gücünü, başarısını Karaman’a taşınmasından dolayı mutluyuz, ülkemize, bölgemize, Karaman’ımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Özel Karaman Nişantaşı Eğitim Kurumları

Özel Nişantaşı Eğitim Kurumları kendine özgü geliştirdiği eğitim metotları ve fark yaratan konseptleri ile Karamanlı öğrencilerin akademik başarısını arttıracaklarını ve Karaman kampüsünde dünyaya entegre bireyler yetiştireceklerini dile getirdi.

Okullarda ve kurslarda modern eğitim tekniklerini kullanarak yenilikleri takip eden geniş, özgüveni sağlam ve yaratıcı düşünen bireyler yetiştirmeyi amaçladıklarını belirten Erkan, ülkesine ve değerlerine bağlı, sorgulayan, donanımlı liderler yetiştirmeye devam edeceklerini de ekledi.

Özel Karaman Nişantaşı Eğitim Kurumları

Konuşmanın ardından Özel Tekin Eğitim Kurumları Yönetim Temsilcisi Fatih Tekin ve Özel Nişantaşı Eğitim Kurumları CEO’su Şenol Erkan, el sıkışarak hayırlı olması temennisinde bulundular.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum