Karaman'a Covid-19 cezası

Geçtiğimiz Pazar günü oynanan ve 1 - 1 sona eren Karaman Belediyespor - Tekirdağspor karşılaşması sonrası PFDK, Karaman Belediyespor'a 3

Karaman'a Covid-19 cezası
25 Eylül 2020 - 11:54
Geçtiğimiz Pazar günü oynanan ve 1 - 1 sona eren Karaman Belediyespor - Tekirdağspor karşılaşması sonrası PFDK, Karaman Belediyespor'a 3.000 lira para cezası ve ihtar cezaları verdi.

Türkiye Futbol Federasyonu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun yaptığı toplantısında aldığı kararlar açıklandı.

tff

PFDK toplantısında; Karaman Belediyespor Kulübünün, 20.09.2020 tarihinde oynanan Karaman Belediyespor - Tekirdağspor Misli.com 3. Lig 2. Grup müsabakasında, stadyumda müsabakanın tamamlanmasını sağlayacak bir yedek güç sisteminin çalışır durumda bulundurulmamasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle ihtar Cezası ile cezalandırılmasına, aynı müsabakada Karaman Belediyespor Kulübünün, yedek kulübesinde yer alan kişilerin maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000. TL para cezası ile cezalandırılmasına, yine aynı müsabakada Karaman Belediyespor Kulübünün, Stadyum Test Bölgesinde Covid-19 PCR testi yaptırmayan kişilerin bulunmasından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle ihtar Cezası ile cezalandırılmasına karar verildi.

PFDK toplantısı

Toplantıda Tekirdağspor Kulübüne de yedek kulübesinde yer alan kişilerin maske takma zorunluluğuna uymamalarından dolayı talimatlara aykırılık nedeniyle 3.000. TL para Cezası ile cezalandırılmasına, oy birliği ile karar verildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum