Yeminli tercüme bürosu

Bireylerin hazırlamış olduğu metinleri farklı dillere çevrilmesi için hizmet veren Karaman Yeminli Tercüme Bürosu, alanında uzman çalışma arkadaşları ile hizmet vermektedir

03 Nisan 2018 - 09:49
Bireylerin hazırlamış olduğu metinleri farklı dillere çevrilmesi için hizmet veren Karaman Yeminli Tercüme Bürosu, alanında uzman çalışma arkadaşları ile hizmet vermektedir. Bireylerin, talep ettiği metinler en güzel şekilde tekrar kaleme alınmakta ve ortaya güzel sonuçlar çıkmaktadır. Çeviri işleminde, bu konu üzerinde eğitim almış tercümanlar tarafından gerçekleşmektedir. Yazılan metinlerde, anlatılmak istenen konu üzerinde çalışmalar yapılmakta ve müşterilerin siparişleri hatasız bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özellikle yazıların çevrilmesi istenilen dil üzerinde bilgi sahibi olan tercümanlarımız, tüm dil ve noktalama işaretleri kurallarını göz önünde bulundurmaktadır.

Karaman yeminli tercüme bürosu, tamamladığı siparişlerini kargo veya internet yolu ile müşterilerine ulaştırmaktadır. Özellikle işlem sonunda noterden alınan onay belgesi sayesinde, müşterilerimizin büromuza olan güveni artmaktadır. Yeminli tercümanlarımız, gerekli olan tüm fonksiyonel özelliklere sahiptir. Bu konuda eğitim almış ve tecrübeleri kişilerdir. Tercüme işlemleri sırasında dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise, metinlerde oluşması gereken anlatım bütünlüğüdür. Ofisimiz tarafından hazırlanan tüm çevirilerde anlatım bütünlüğünü bozan kelime cümleler kullanılmamaktadır. Ayrıca siparişi teslim etmeden önce, metinlerde oluşabilme ihtimali bulunan hatalar düzeltilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyetini önemsemekte ve tüm çevirilerin kusursuz bir şekilde olmasını sağlamaktadır.

Karaman yeminli tercüme bürosu, hazırladığı metinlerin her kesin anlayabileceği bir dilde yazılmasını önem göstermektedir. Ayrıca, hizmet verdiği alanda bir hayli geniştir. Tez, makale, resmi belgeler, hukuki evraklar ve diğer alanları ilgilendiren tüm metinleri farklı dillere çevirmektedir. Ofisimiz, teknolojik yenilikler ile donatılmış ve çevri işlemlerinde kullanılan özel yazılım programları sayesinde işlemlerin hızlı bir şekilde sonuçlanması sağlanmıştır. Müşterilerimizin siparişlerinin güvenliği için gerekli gizlilik önlemleri de alınmıştır. Özellikle resmi evrakların güvenliği ofisimiz tarafından sağlanmaktadır. Çevrilen metinlerde kullanılan kelimelerin uyumu ve konu ile alakalı olması, tercümanlarımızın en çok dikkat ettiği konulardan bir tanesidir. Kelime gruplarının seçimi, metinlerin hangi dile çevrilmesi ile alakalıdır. Tercümanlarımız farklı dillerin kurallarına hakim olmakla beraber, tüm diller için ayrıntılı bir araştırma yapılmaktadır. Müşterilerimize bildirilen sürede metinlerin çevrim işlemleri tamamlanmakta ve çalışmaların her aşamasında bilgi verilmektedir. Detaylı bilgi için ofisimiz ile iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum