TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig yayın haklarını alan Misli.com, fiziksel olarak yayın yapılmaya uygun maçları gerekli altyapıyı kurarak sahip olduğu dijital platformlarda canlı yayınlayacak.
![Karaman Belediyespor](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/karamanbelediyespor-1.jpg)
Federasyonla yapılan protokol gereği, 2020-2021 sezonunda Spor Toto TFF 3. Lig’de Karaman'ı temsil edecek olan Karaman Belediyespor’un maçları da, misli.com dijital platformu üzerinden yayınlanacak.
![Karaman Belediyespor](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/karamanbelediyespor-1.jpg)
Federasyonla yapılan protokol gereği, 2020-2021 sezonunda Spor Toto TFF 3. Lig’de Karaman'ı temsil edecek olan Karaman Belediyespor’un maçları da, misli.com dijital platformu üzerinden yayınlanacak.
![Karaman Belediyespor](https://www.haberkaraman.com/images/haberler/2020/09/karamanbelediyespor-2.jpg)