Halk Günü Toplantıları Vali Işık Başkanlığında Devam Ediyor

Vali Mehmet Alpaslan Işık, vatandaşlarımızın istek, şikâyet ve önerilerini doğrudan dile getirebilmeleri amacıyla her ay düzenlenen vatandaşla buluşma toplantısı kapsamında vatandaşlarımızı konuk etti.

Halk Günü Toplantıları Vali Işık Başkanlığında Devam Ediyor
26 Mart 2021 - 12:40
   26.03.2021 Cuma günü saat 10.00’da Valilik Toplantı Salonunda vatandaşlarımızla tek tek görüşen Vali Işık, kendisine iletilen iş, sağlık ve bireysel ekonomik sıkıntılarının çözümü noktasında destek isteyen vatandaşlarımızın sorunlarını dinleyerek kanun, yönetmelik ve yasal yükümlülükler içerisinde belirtilen sorunların araştırılarak çözümü konusunda kurum müdürlerine talimat verdi.
 
   Toplantıya katılan vatandaşlar, sıkıntı ve dertlerini dinleyerek kendilerine destek veren Vali Işık’a teşekkür ederek memnuniyetlerini ifade ettiler.
 
   Valilik Toplantı Salonunda Vali Mehmet Alpaslan Işık başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hayrettin Aslan, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Serdar Fındık, Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Şevket Sarıkaya, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Servet Türegün, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ertuğrul Barış Selçuk, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, İl Sağlık Müdürü Dr. Adnan Kurşun katıldı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum