Firma Kalitenizi Ema Ayakkabı İle Yükseltin

İş konforunu sağlamak ve çalışanın hem daha tehlikesiz hem de sağlıklı koşullar altında çalışmasını sağlamak amacı ile ürettiğimiz ayakkabılarımız ülkenin her yerinde hizmet vermektedir

10 Nisan 2017 - 20:20

İş konforunu sağlamak ve çalışanın hem daha tehlikesiz hem de sağlıklı koşullar altında çalışmasını sağlamak amacı ile ürettiğimiz ayakkabılarımız ülkenin her yerinde hizmet vermektedir. Uzun yıllardan daha doksanlı yıllardan bugüne değin profesyonel hizmet veren firmalara destek sağlamakta ve çalışanları için en güvenli, en konforlu ve en nitelik sahibi iş ayakkabısı üretmekteyiz. İnternet sitemizde görseli olan tüm ayakkabılar tedarik etme olanağımızın olduğu ve sağlam, kalite garantili iş ayakkabılarıdır. Yazlık iş ayakkabısı ve daha pek çok farklı iş ayakkabısı türleri ile hizmet veren firmamızın isterseniz telefon hattından isterseniz de internet sitesinden ya da firma adresinden destek alabilirsiniz.

İş yaptığınızı firmanızın iş içeriğine göre özel olarak tasarlanmış yazlık iş ayakkabısı ya da başka farklı ayakkabı türleri ile kolaylıkla çalışanlarınız için çözüm sağlayabilirsiniz. İş içi özel olarak üretilmiş türden ayakkabılar, diğer ayakkabılardan farklılık göstermektedir. Öncelikle alt taban yapıları daha kalın bir lastikten üretilir. Bu lastik yapısı ayağı, çok uzun saatler ayakta bile kalsa yormayacak şekilde oluşturulmuşlardır. Daha sonrasında yine alt taban ıslak mekanlarda kaymayı ve düşmeyi önlemeyi de amaçlamaktadır. Düşme olsa bile ayağın burkulmasını, kırılmasını engellemek planlanır.

Kış ve yaz mevsimlerinin farklı sıcaklık ayarlarına göre tasarlanmış iki farklı mevsimlik ayakkabı türlerini de tercih edebilirsiniz. Mesela; yazlık iş ayakkabısı modelinde bir ayakkabıyı kış mevsiminde kullanmak çok akılcı olmayabilir. Ayağın üşümesini engellemez ve uzun saatler kullanılmasına sebep olunur ise çalışan kişiyi zor durumda bırakabilir. İşte bu tür tüm detayları sizin için düşünen ve her sene bir öncekine göre daha iyi ve daha konforlu olan iş ayakkabılarını üreten firmamızı ziyaret etmelisiniz. Ekibimiz ile geçeceğiniz iletişim sonrasında sizin için en doğru tasarımı sağlamış olacağız. Sektörde her daim öncü olan ve kullanan herkesin memnuniyetini kazanan iş ayakkabısı türlerimiz her geçen gün çeşit olarak da artış göstermektedir. Ayrıca talebiniz doğrultusunda Türkiye’nin her yerine bayilik de verebilme imkanını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Firmanız için, işiniz için en kaliteli iş ayakkabılarını çok uzakta aramayın.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum