Karaman Yayınlanma: 15 Ocak 2021 - 23:56 Dural ailesinin acı günü 15 Ocak 2021 Cuma günü Karaman'da bir hemşehrimizi toprağa verdik. Karaman 15 Ocak 2021 - 23:56 Yorumlar TAKİP ET Dinle Yazdır A Büyüt A Küçült Yorumlar Aslen İhsaniye Köyünden olup, Yunuskent Mahallesinde ikamet eden Ahmet Dural, 85 yaşında vefat etti. Cenazesi saat 17:00'de Siyahser Mezarlığından kaldırıldı.Allah Rahmet Eylesin... YORUMLAR adlı kullanıcıya cevap x Gönder İlginizi Çekebilir Elmadalı'nda Kahvaltı Sezonu Başladı Serdar Fındık: Sosyal Güvenliğin 2024 Teması Dijital Dönüşüm Giyim Kursu Öğrencileri Profesyonelleri Kıskandırdı Yılangömü Köyü'nde skandal iddia! Son Haberler Karaman Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni merkezi törenle açıldı Elmadalı'nda Kahvaltı Sezonu Başladı Bu Proje Halk Tarafından Takdir Topluyor Gazeteciler Cemiyeti'nden İl Tarım ve Orman Müdürü Hatice Bulut'a... "Çiftçilerin Sorunlarını Gündemde Tutmak Temel Görevimiz" 16 Ocak elektrik kesintileri 16 Ocak elektrik kesintileri