Dolmuştan hırsızlık kameraya yakalanmış

Karaman'da park halindeki bir dolmuşa giren 2 hırsızın, araç içindeki paraları çalması güvenlik kamerasınca görüntülendi KARAMAN () - Karaman'da park halindeki bir dolmuşa giren 2 hırsızın, araç içind

10 Mayıs 2018 - 20:29
Karaman'da park halindeki bir dolmuşa giren 2 hırsızın, araç içindeki paraları çalması güvenlik kamerasınca görüntülendi

KARAMAN (AA) - Karaman'da park halindeki bir dolmuşa giren 2 hırsızın, araç içindeki paraları çalması güvenlik kamerasına yansıdı.

Alınan bilgiye göre, hat minibüsü işleten Mesut Gökmen (50), işine gitmek için 70 M 0146 plakalı dolmuşuna bindiğinde, araç içindeki paralarının olmadığını gördü.

Gökmen'in ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, minibüste parmak izi çalışması yaptı. Minibüsün içerisindeki güvenlik kamerasını inceleyen polis, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.Görüntülerde, bir şüphelinin önce minibüsün kapılarının açık olup olmadığını kontrol etmesi, ardından arka camdan içeriye girmesi yer alıyor. Daha sonra şoför kapısını açarak dışarıyı kolaçan eden hırsızın, arkadaşıyla minibüs içerisindeki paraları çalması görüntülere yansıyor.

Yaklaşık 4 dakika içerisinde hırsızlık olayını gerçekleştiren 2 şüpheli, ardından kaçarak kayıplara karışıyor.Gökmen, gazetecilere yaptığı açıklamada, hırsızlardan bıktıklarını söyledi.

Her gün iki kişinin dolmuşuna hırsız girdiğini ifade eden Gökmen, "Biz akşama kadar çalışıp bir simit ile karnımızı doyuruyoruz. Çocuklarımızın geçimi için bir simit ile idare ederken, her gün birimizin başına bu olay geliyor." dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum