Başkan Feyzullah Tunç'dan İnsan Hakları Günü mesajı

AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Feyzullah Tunç'dan İnsan Hakları Günü mesajı
10 Aralık 2020 - 13:25 - Güncelleme: 10 Aralık 2020 - 22:50
İnsan hakları, kişiyi kendi özüyle yaşatacak kurallardır. İnsanın insana hükmetmesi, onu ezmesi insan onuruna yakışmayan ve kabul edilemeyecek bir davranış olduğunu belirten AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç,

"Hiç kimsenin dili, dini, ırkı, rengi, cinsiyetinin farklı oluşu onu diğerlerinden daha değerli yada değersiz yapmaz. Bu topraklar üzerinde dil,din,ırk,renk, cinsiyet ayrımının hiç bir türlüsüne hiçbir zaman müsade etmedik, etmeyeceğiz. Farklılıklarımızın medeniyetimizin zenginliğini oluşturduğunu biliyoruz. Bu farklılık ve zenginlikler  bizi birbirimize bağlayan unsurlar olmuştur. Toplumumuzu oluşturan her bireyin temel hak ve özgürlüklerinin korunması, kişilerin birbirinin hak ve özgürlüklerine saygı göstermesi dünyada sevgi, saygı, huzur ve barışı arttırmanın tek yoludur. Bu duygu ve düşüncelerle vatandaşlarımızın 10 Aralık İnsan Hakları Günü'nü bir kez daha kutluyor, tüm dünyada barış, adalet ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum"dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum