AK Parti aday adaylarını tanıttı

Karaman'da, AK Parti Karaman milletvekili aday adayları için tanıtım toplantısı düzenlendi

05 Mayıs 2018 - 00:33
Karaman'da, AK Parti Karaman milletvekili aday adayları için tanıtım toplantısı düzenlendi.

Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için AK Parti'den aday adayı olan isimler Yunus Emre Konferans Salonu'nda bir araya geldi.

Toplantının açılışında konuşan AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er, hepsi bir birinden değerli 36 kişinin AK Parti Karaman milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptığını ifade eden Er, şunları kaydetti:

"Bu sayı ilimiz için bir rekordur. Karaman'da olduğu gibi ülkemiz genelinde de yoğun bir başvuru olmuştur. Buda insanlarımızın davasına ne kadar sahip çıktığının göstergesidir. 3 kişi aday gösterilecek. Ben inanıyorum ki kim aday olursa olsun, diğer arkadaşlarımız adaylarımıza destek verecektir. 2002 yılından bu yana AK Parti çatısı altında ülkemize, ilimize hizmet veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Önümüzdeki seçimler çok önemli. Bunun için canla başla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ben hayırlara vesile olmasını diliyorum."Daha sonra kendilerine üçer dakika süre verilen adaylar kendilerini tanıtarak, seçilmeleri halinde yapacakları çalışmaları ve projelerini anlattı.(AA)

İşte AK Parti’nin Milletvekili Aday Adayları:

Selman Oğuzhan Eser, Abdulkadir Erdemsoy, Abdurrahim Boynukalın, Adem Kocatürk, Ahmet Koçak, Ali Konukseven, Aytuğ Altın, Bayram ޞahin, Celalettin Güngörer, Emine Kantürk, Erdal Türk, Fatma Yardımsever Hakalmaz, Gürbüz Çoban, Hakan Doğançay, Halil Kulak, Hüseyin Mutlu, Kasım Aydoğdu, Kerim Dereli, Leyla Bender, Meliha Karaman, Mert Gökdemir, Mesut Soyfidan, Mevlüt Akgün, Muhammet Ali Doğru, Muhammet ޞamil Arslan, Musa Öztürk, Mustafa Bayır, Osman Sağlam, Recep ޞeker, Selçuk Ankaralı, ޞahin Gökbulut, Tamer Yıldızbaş, Turgay Baş, Ümitgülin Göksoy, Veli Odabaşı, Veysel Göktekin

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum