4 Kasım elektrik kesintileri

MEDAŞ‘ın bildirisine göre, tesis çalışmaları, yenileme ve bakım, onarım çalışmaları nedeniyle Karaman‘da elektrik kesintisi yapılması planlanan yerler ve kesinti saatleri şöyle olacak: 4 Kasım 2020 Ça

4 Kasım elektrik kesintileri
04 Kasım 2020 - 00:10
MEDAŞ‘ın bildirisine göre, tesis çalışmaları, yenileme ve bakım, onarım çalışmaları nedeniyle Karaman‘da elektrik kesintisi yapılması planlanan yerler ve kesinti saatleri şöyle olacak:

4 Kasım 2020 Çarşamba

Ayrancı - Dede Mahallesi (Atatürk Caddesi, Haluk Ündeğer Sokak, Hidayet Sevimli Sokak, Kerim Kalkan Caddesi, Osmaniye Sokak, Sakinler Sokak, Şehit Ali Uyanık Caddesi, Şehit Alpay Gürsoy Caddesi, Ziyaefendi Sokak, 1009. Sokak, 1010. Sokak) kesintileri 10:0013:00 saatleri arasında.

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş., yaptığı açıklamada, belirtilen gün ve saatlerde belirtilen mahallelerde elektrikle çalışan cihazların devreden çıkarılmalarını, çalışmaların erken tamamlanması durumunda belirtilen saatlerden daha erken enerji verilebileceğinin dikkate alınmasını hatırlattı.

Elektrik kesintileri ile ilgili daha geniş bilgi almak isteyenlerin 186 Müşteri Hizmetleri Merkezine müracaat edebilecekleri bildirildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum