3. Lig maçları nasıl izlenir?

İOS ve Android kullanıcılarının uygulama marketleri aracılığıyla cihazlarına indireceği Misli

3. Lig maçları nasıl izlenir?
24 Eylül 2020 - 14:01
İOS ve Android kullanıcılarının uygulama marketleri aracılığıyla cihazlarına indireceği Misli.com uygulaması, her hafta belirli maçların canlı olarak izlenmesine imkan tanıyacak.

Misli.com, 2020-2021 sezonu itibariyle 2. Lig ve 3. Lig sponsoru oldu. Peki, Misli.com 2. Lig ve 3. Lig maçları canlı nasıl izlenebilecek? İşte, o detaylar

MİSLİ.COM 2. LİG VE 3. LİG MAÇLARI CANLI NASIL İZLENİR?

Misli.com uygulamasını cihazınıza yükleyerek 2.Lig ve 3.Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Canlı maç izlemek için tek yapmanız gereken aşağıdaki linklere tıklayarak uygulamayı cihazınıza kurmak ve ardından kullanıcı girişi yapmak olacak.

Futbol Maçı

ANDROİD CİHAZLARINIZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İOS CİHAZLARINIZA İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

2. Lig ve 3. Lig maçları yayın hakları Misli.com'da

Misli.com ile yapılan anlaşma ile  organizasyonların adı Misli.com 2. Lig ve Misli.com 3. Lig şeklinde düzenlenirken, yayın hakları da Misli.com'a verildi.

Haftada kaç maç yayınlanacağına henüz karar verilmemekle beraber, şehirlere ve statların konumuna göre daha sonra belirlemeler yapılacağı açıklandı. Maçlar Misli.com ve Misli.Com uygulaması üzerinden canlı yayınlanacak. Maç izlemek isteyenler, Misli.com uygulamasını indirerek yayınlanan maçları canlı olarak izleyebilecek.

3. Lig'e çıkarak bu sezon Misli.com 3. Lig'de mücadele edecek olan Karaman Belediyespor maçı izlemek isteyenlerin de Misli.com uygulamasını edinmesi ya da internet sitesini kullanması gerekiyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum