22 Aralık elektrik kesintileri

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. 22 Aralık tarihinde, Karaman'da planlanan elektrik kesintilerini duyurdu.

22 Aralık elektrik kesintileri
22 Aralık 2020 - 00:33

MEDAŞ'ın bildirilerine göre, tesis çalışmaları, yenileme ve bakım, onarım çalışmaları nedeniyle Karaman'da elektrik kesintisi yapılması planlanan yerler ve kesinti saatleri şöyle olacak:

22 Aralık 2020 Salı

Ağaçyurdu Köyü, Aybastı Köyü (Tabanlı Mevkii), Bademli Köyü, Boyalı Köyü, Cerit Köyü (Merkez ve Adaysız Mevkii, Araköy Mevkii, Kaşıkçı Mevkii, Maşat Mevkii), Değirmenbaşı Köyü ve Kovalıöz Mevkii, Elmadağı Köyü ve Bağlıbük Mevkii, Erenkavak Köyü, Gökçe Köyü (Gökçe Küme Evleri, 622. Sokak, 628. Sokak), İhsaniye Köyü (Topalhacı Çiftliği), Kozlubucak Köyü ve Arnavut Mevkii, Kurtderesi Köyü, Kurucabel Köyü, Lale Köyü (Lale1 Küme Evleri ve Kaynar Mevkii, Özalan Mevkii), Medreselik Köyü, Seyithasan Köyü, Tarlaören Köyü, Tavşanlı Köyü kesintileri saat 08:00 - 16:00 saatleri arasında.

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş., yaptığı açıklamada, belirtilen gün ve saatlerde belirtilen mahallelerde elektrikle çalışan cihazların devreden çıkarılmalarını, çalışmaların erken tamamlanması durumunda belirtilen saatlerden daha erken enerji verilebileceğinin dikkate alınmasını hatırlattı.

Elektrik kesintileri ile ilgili daha geniş bilgi almak isteyenlerin 186 Müşteri Hizmetleri Merkezine müracaat edebilecekleri bildirildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum