16 ilde 'swinger' operasyonu!

Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin çalışması neticesinde 6 aydır savcılık izniyle yaptığı teknik ve fiziki takiple, çoğu resmi nikahlı 74 çiftin para

16 ilde 'swinger' operasyonu!
06 Ekim 2020 - 11:19
Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Ahlak Büro Amirliği ekiplerinin çalışması neticesinde 6 aydır savcılık izniyle yaptığı teknik ve fiziki takiple, çoğu resmi nikahlı 74 çiftin para karşılığı fuhuş yaptığını tespit etti.

Tespitlerde şüphelilerin Adana, Konya, Antalya, Mersin, Hatay, Burdur, Gaziantep, Afyonkarahisar, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Kars, Denizli, Şırnak ve Edirne'de ikamet ettikleri ve Türkiye genelinde belirli günlerde swinger partileri düzenleyerek cinsel ilişkiye girdikleri belirlendi.

16 ilde 'swinger' operasyonu!

Tespitlerin ardından operasyon için düğmeye basan polis, Adana merkezli 16 ilde sabahın erken saatlerinde harekete geçti. Belirlenen 80 adrese 500 polisle eş zamanlı baskınlar gerçekleştirildi.

Polisin yaptığı ev aramalarında çok sayıda cinsel fantezi ürünü, uyuşturucu hap, kenevir, esrar, tabanca ve silah ele geçirildi.

16 ilde 'swinger' operasyonu!

Operasyonlarda şu ana kadar 56 zanlı gözaltına alınırken, diğer zanlıların yakalanması için çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum