1 Nisan'da elektrik kesintileri

MEDAޞ’ın bildirisine göre, tesisat çalışmaları, yenileme ve bakım, onarım çalışmaları nedeniyle Karaman’da elektrik kesintisi yapılması planlanan mahalleler ve kesinti saatleri şöyle olacak: 01 Nisan

30 Mart 2017 - 22:31

MEDAޞ’ın bildirisine göre, tesisat çalışmaları, yenileme ve bakım, onarım çalışmaları nedeniyle Karaman’da elektrik kesintisi yapılması planlanan mahalleler ve kesinti saatleri şöyle olacak:

01 Nisan 2017 Cumartesi

Ayrancı İlçesi Merkez ve Köyleri, Sudurağı Kasabası, Yeşildere, Taşkale, Kızıllarağini, Ağılönü, Barutkavran, Kızık ve Sazlıyaka Köyleri ile 3. şahıs trafolu aboneler 10:00 – 15:00 saatleri arasında

Meram Elektrik Dağıtım A.ޞ. yaptığı açıklamada, belirtilen gün ve saatlerde belirtilen mahallelerde elektrikle çalışan cihazların devreden çıkarılmalarını, çalışmaların erken tamamlanması durumunda belirtilen saatlerden daha erken enerji verilebileceğinin dikkate alınmasını hatırlattı.

Elektrik kesintileri ile ilgili daha geniş bilgi almak isteyenlerin 186 Müşteri Hizmetleri Merkezine müracaat edebilecekleri bildirildi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum