YAZARLAR | Karaman Haber YAZARLAR – Karaman Haber
Karaman Haber
YAZARLAR
Ahmet Küçükkerniç TÜM YAZILARI
Darbe gecesi darbecilerin birbirleriyle yaptıkları yazışmalar günlerce gazetelerde ve televizyonlarda verilmişken, By-Lock yazışmalarını içeren görüntüler bugün hala muamma.
Ali Güley TÜM YAZILARI
24 Haziran'a doğru, tamamen politize olmuş bir gündemle son sürat yol alıyoruz.
Aygün Ayyıldız TÜM YAZILARI
“Sen oruçlu değil miydin yahu” “Evet” “Seni anlayamıyorum. Hem oruç tutuyorsun hem de Karl Marx – Kapital okuyorsun.” “Anlatayım o halde. Tanrı bana oruç tut dedi. Oruç tut ki açların, yoksulların halini anla! Tanrı’nın sözünü dinleyip açların halini anladık. Marx da bu adamlar neden aç kaldı, bu açları hangi pezevenk aç bırakıp göbeğini şişirdi, bu […]
Aziz Selçuk TÜM YAZILARI
Asıl onlar davasını sattıklarının farkında bile değiller.
Fedai Erkocaoğlu TÜM YAZILARI
Türkiye’deki dağlar büyük bir zenginliği barındırmaktadır bu nedenle, dağlarımızın biyolojik zenginliğinin korunması ve sürdürülebilirliği için gerekli tedbirlerin acilen alınması gerekir.
HaberKaraman TÜM YAZILARI
Karaman’da 6 Ekim’den bu yana, tüm aramalara rağmen kendisinden haber alınamayan kayıp kadın olayında, yeni bir iddia gündeme geldi Fatma Uyanık yaşıyor!. HABERKARAMAN.COM / ÖZEL HABER Karaman‘da 6 Ekim’den bu yana, tüm aramalara rağmen kendisinden haber alınamayan kayıp kadın olayında, yeni bir gelişme yaşandı. FATMA UYANIK ALANYA VE MUDANYA’DA GÖRÜLDÜ İDDİASI Facebook üzerinden bir kişi  […]
İbrahim Öztürk TÜM YAZILARI
Aslında büyüme ekonomiye göre değil kişiye göre ayarlı. Rakamlar öyle diyor.
İsa Çiçek TÜM YAZILARI
Karaman'da hava yolu tıkanması sebebi ile geçtiğimiz günlerde bir kişi, kentin en işlek caddesinde hayatını kaybetti.
Mahmut Toptaş TÜM YAZILARI
Ömür kısa, dava peşinde, kötülüğü misliyle mukabele peşinde geçirmek yerine, kötülüklerin kaynağı olan Şirkin, inkarın kaynağını kurutmakla, ten ve canımızı cennete layık hale getirelim.
Nilgün Kulpu TÜM YAZILARI
Anı kaldı resimlerin, kulağımda tatlı sesin, Kim bilir ki neredesin... Canım annem kalbimdesin.
Nurten Kılıç Teker TÜM YAZILARI
Sokaklardaki çöp konteynerleri, etrafa saçtığı pis koku ile yanından geçemediğimiz, mikrop yuvasına dönüşen hali ile atıkların da geri dönüşümde kullanılmasını imkansız hale getiriyor.
Osman Ülkümen TÜM YAZILARI
Bilgi yok.
Sokaklardaki çöp konteynerleri, etrafa saçtığı pis koku ile yanından geçemediğimiz, mikrop yuvasına dönüşen hali ile atıkların da geri dönüşümde kullanılmasını imkansız hale getiriyor.
Şaban Şahin TÜM YAZILARI
Saadet Partisi GİK üyesi ve Karaman İl Başkanı Şaban Şahin yaptığı yazılı açıklama ile ülke ekonomisini değerlendirdi.
Yunus Turan TÜM YAZILARI
Apo asılacak mı mesela? Ayasofya açılacak, İdam çıkacak mı? Yoksa halka verilen sözlerimizi ileri bir tarihe erteleyecek miyiz?
Zeki Durmaz TÜM YAZILARI
Halka zarar verecek emirler veren komutanının tüm malı ve emeklilik haklarını, onu durduran ya da öldüren ilk on kişiye ver; bakalım ihtilal yapmaya cesaret eden çıkar mı?
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA