Karaman Haber
YAZARLAR
Ahmet Küçükkerniç TÜM YAZILARI
Bir karıncaya bile nezaketle yaklaşan bir insanı tanımıştım çocukluk yıllarımda.
Ali Güley TÜM YAZILARI
Sanırım 04:00 çevirimini duyduğumu hatırlıyorum. Toplantı vardı, erken uyumak, erken uyanmak istedim...
Aygün Ayyıldız TÜM YAZILARI
“Sen oruçlu değil miydin yahu” “Evet” “Seni anlayamıyorum. Hem oruç tutuyorsun hem de Karl Marx – Kapital okuyorsun.” “Anlatayım o halde. Tanrı bana oruç tut dedi. Oruç tut ki açların, yoksulların halini anla! Tanrı’nın sözünü dinleyip açların halini anladık. Marx da bu adamlar neden aç kaldı, bu açları hangi pezevenk aç bırakıp göbeğini şişirdi, bu […]
Aziz Selçuk TÜM YAZILARI
Görüyorum ki maalesef AK Parti Teşkilat Başkanlığı çok büyük bir yanlışın içerisinde ve 2019 seçimleriyle kumar oynuyor.
Fedai Erkocaoğlu TÜM YAZILARI
Yurdumuzun en sıcak günlerini yaşadığı zamanda inanılmaz görsellikte ve temizlikte bir suyun içinde 2 gün geçirmek harika bir histi.
İsa Çiçek TÜM YAZILARI
Bugünkü yazımızda kırığın tanımının ne olduğu, kırığın çeşitleri, belirtileri ve ilk yardım olarak nelerin yapılması gerektiğini sizlerle paylaşacağız.
Kemal Karabüber TÜM YAZILARI
Gösteriş amaçlı ibadet, gösteriş amaçlı vatan sevgisi...
Mahmut Toptaş TÜM YAZILARI
Ömür kısa, dava peşinde, kötülüğü misliyle mukabele peşinde geçirmek yerine, kötülüklerin kaynağı olan Şirkin, inkarın kaynağını kurutmakla, ten ve canımızı cennete layık hale getirelim.
Şaban Şahin TÜM YAZILARI
Terör gün geçtikçe artmaktadır. Hemen her gün bir şehit haberi gelmektedir. Geçtiğimiz hafta Oğuzhan Küçük kardeşimizin şehadet haberi yürekleri henüz dağlarken Muhammet Ali Mevlüt Dündar kardeşimizin şehit düştüğü haberini aldık. Allah(C.C.) alnı öpülesi kardeşlerimize rahmeti ile muamele etsin, şehitlerimizin ailelerine, Milletimize ve Hemşerilerimize sabırlar versin. Önümüzdeki günlerde şehitlerimiz için bir hatim ve mevlid programı icra […]
Yunus Turan TÜM YAZILARI
Tarihte bilinen üç mukaddes şehir vardır. Bunlar Mekke, Medine ve Kudüs'dür.
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.