YAZARLAR | Karaman Haber
Karaman Haber
YAZARLAR
Ahmet Küçükkerniç TÜM YAZILARI
Ülkede dolar 2,98 falanken dolar taşıyanı hain ilan ettiler. Bazıları da dolar bozduranları bedava traş ettiler.
Ali Güley TÜM YAZILARI
Son aylar içerisinde yaşanan olaylar ve duyduğumuz haberler neticesinde, verilen en net ve robotlaşmış tepki: “Karaman Teksas’a döndü!”
Aygün Ayyıldız TÜM YAZILARI
“Sen oruçlu değil miydin yahu” “Evet” “Seni anlayamıyorum. Hem oruç tutuyorsun hem de Karl Marx – Kapital okuyorsun.” “Anlatayım o halde. Tanrı bana oruç tut dedi. Oruç tut ki açların, yoksulların halini anla! Tanrı’nın sözünü dinleyip açların halini anladık. Marx da bu adamlar neden aç kaldı, bu açları hangi pezevenk aç bırakıp göbeğini şişirdi, bu […]
Aziz Selçuk TÜM YAZILARI
Asıl onlar davasını sattıklarının farkında bile değiller.
Fedai Erkocaoğlu TÜM YAZILARI
Türkiye’deki dağlar büyük bir zenginliği barındırmaktadır bu nedenle, dağlarımızın biyolojik zenginliğinin korunması ve sürdürülebilirliği için gerekli tedbirlerin acilen alınması gerekir.
İbrahim Öztürk TÜM YAZILARI
Aslında büyüme ekonomiye göre değil kişiye göre ayarlı. Rakamlar öyle diyor.
İsa Çiçek TÜM YAZILARI
Bugünkü yazımızda kırığın tanımının ne olduğu, kırığın çeşitleri, belirtileri ve ilk yardım olarak nelerin yapılması gerektiğini sizlerle paylaşacağız.
Mahmut Toptaş TÜM YAZILARI
Ömür kısa, dava peşinde, kötülüğü misliyle mukabele peşinde geçirmek yerine, kötülüklerin kaynağı olan Şirkin, inkarın kaynağını kurutmakla, ten ve canımızı cennete layık hale getirelim.
Nilgün Kulpu TÜM YAZILARI
Sıkı sıkı kapanırken perdeler, gam düşer geceleri pencerelerime
Nurten Kılıç Teker TÜM YAZILARI
Şehrin çıkışından uzaklaşırken yönünü dönüp tekrar baktı Karaman’ı sırtında taşıyan o yüksek fabrikalara... Bir sonrası için acaba ne zaman gelip toprağına tekrar ayak basacaktı?
Osman Ülkümen TÜM YAZILARI
Bilgi yok.
Şehrin çıkışından uzaklaşırken yönünü dönüp tekrar baktı Karaman’ı sırtında taşıyan o yüksek fabrikalara... Bir sonrası için acaba ne zaman gelip toprağına tekrar ayak basacaktı?
Şaban Şahin TÜM YAZILARI
Saadet Partisi GİK üyesi ve Karaman İl Başkanı Şaban Şahin yaptığı yazılı açıklama ile ülke ekonomisini değerlendirdi.
Yunus Turan TÜM YAZILARI
Ayrışan, bölünen, dava arkadaşını bile iteleyen, ötekileyen, boş tartışma ve kavgalarla vakit kaybeden insanların BÜYÜK ÜLKÜLERİ OLMAZ.
Zeki Durmaz TÜM YAZILARI
Halka zarar verecek emirler veren komutanının tüm malı ve emeklilik haklarını, onu durduran ya da öldüren ilk on kişiye ver; bakalım ihtilal yapmaya cesaret eden çıkar mı?
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA