YAZARLAR | Karaman Haber
Karaman Haber
YAZARLAR
Ahmet Küçükkerniç TÜM YAZILARI
Karaman’a kazandırılmış bir hizmet değeri olan Belediye Dispanseri, sorunları ivedilikle çözülerek hayatına devam etmeli.
Ali Güley TÜM YAZILARI
Geçen haftaki haberimizin ardından, Fevzipaşa Caddesinin her köşesi, saygıyla doldu.
Aygün Ayyıldız TÜM YAZILARI
“Sen oruçlu değil miydin yahu” “Evet” “Seni anlayamıyorum. Hem oruç tutuyorsun hem de Karl Marx – Kapital okuyorsun.” “Anlatayım o halde. Tanrı bana oruç tut dedi. Oruç tut ki açların, yoksulların halini anla! Tanrı’nın sözünü dinleyip açların halini anladık. Marx da bu adamlar neden aç kaldı, bu açları hangi pezevenk aç bırakıp göbeğini şişirdi, bu […]
Aziz Selçuk TÜM YAZILARI
Görüyorum ki maalesef AK Parti Teşkilat Başkanlığı çok büyük bir yanlışın içerisinde ve 2019 seçimleriyle kumar oynuyor.
Fedai Erkocaoğlu TÜM YAZILARI
Karaman’ın Ermenek ilçesinde doğanın içinde sakin bir yolculuk, keyifli bir alışveriş yapmak isteyenler için unutulmayacak kadar güzel bir dinlenme noktası Zeyve Pazarı…
İsa Çiçek TÜM YAZILARI
Bugünkü yazımızda kırığın tanımının ne olduğu, kırığın çeşitleri, belirtileri ve ilk yardım olarak nelerin yapılması gerektiğini sizlerle paylaşacağız.
Kemal Karabüber TÜM YAZILARI
Bizler Karaman'da dimdik ayakta olduğumuzu Ülkücünün ocağı Ülkü Ocağı, partisi Milliyetçi Hareket Partisi olduğunu bütün düşmanlarımıza gösterdik göstereceğiz.
Mahmut Toptaş TÜM YAZILARI
Ömür kısa, dava peşinde, kötülüğü misliyle mukabele peşinde geçirmek yerine, kötülüklerin kaynağı olan Şirkin, inkarın kaynağını kurutmakla, ten ve canımızı cennete layık hale getirelim.
Nilgün Kulpu TÜM YAZILARI
Gözler vardır gönüllere yol bulur gider, ah şu gözler
Nurten Kılıç Teker TÜM YAZILARI
Hayatla kavga, kadınların hemcinsleriyle sokak ortasında kavga, iki mısırcının yer kavgası, pazarcı esnafının kavgası, insan insana kavga, üstelik düşman da değiller.
Şaban Şahin TÜM YAZILARI
Saadet Partisi GİK üyesi ve Karaman İl Başkanı Şaban Şahin yaptığı yazılı açıklama ile ülke ekonomisini değerlendirdi.
Yunus Turan TÜM YAZILARI
Hiç böylesine, bu günkü kadar, milli-toplumsal düşünceden uzak olmadıydık...
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
SON DAKİKA