Whastapp'ta durum nasıl geri getirilir? | Karaman Haber
Karaman Haber

Whastapp’ta durum nasıl geri getirilir?

Whatsapp’a gelen yeni güncelleme ile durum ve kişiler sekmelerinin yer değişmesinin ardından pek çok kişi güncellemeyi kaldırmak istiyor.

Whastapp’ta durum nasıl geri getirilir?
Bu haber 25 Şubat 2017 - 12:02 'de eklendi.

En çok kullanılan mobil uygulamalar arasında başı çeken Whatsapp, dün yayınladığı yeni güncellemeyle birlikte hikayeler özelliği ekledi. Fakat gelen güncelleme ile durum ve kişiler sekmelerinin de yerleri değişti.

Bu değişiklik kullanıcılar arasında tepkileri de getirdi. Hiç bir anket yapmadan böyle bir adım atan WhatsApp bugün sosyal medyada en çok konuşulan konularından biri oldu.

Whatsapp güncelleme kaldırma nasıl yapılır?

Maalesef pek çok kullanıcının hoşuna gitmeyecek bir cevabı var bu sorunun. Çünkü WhatsApp’a gelen güncellemeler kaldırılamaz. Ancak Whatsapp yeni bir güncelleme ile düzeltmeler yapılabiliyor.

Artık Whatsapp’ta profil fotoğrafının yanında + işaret olacak. Bu işarete dokunarak Whatsapp arkadaşlarınızın güncellemelerini görebileceksiniz, aynı zamanda siz de oradan fotoğraflarınızı paylaşabileceksiniz. Arkadaşlarınızın fotoğraflarına yaptığınız yorumlar onlara mesaj olarak gidecek.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA