Vinç Kiralama Hizmetleri

6 October 2018 Off By HaberKaraman

Vinç kiralama hizmetleri içerisinde uzman bir hizmet anlayışı ile müşterimizin beklentisini ve isteğini en iyi karşılayabilmek adına firmamız tarafından vinç çeşitliliği hizmeti sunulmaktadır. Kiralama işleminde gerekli olan sözleşmelere karşılıklı olarak imzalar atıldıktan sonra firmamız tarafından müşterimizin istediği süre bazında kendisine vinç tedariki yapılır. Sabit askılı vinç modelleri üzerinden de kiralama işlemi yapılabilmekle birlikte pek çok ürün ve geniş hizmet ağır firmamız tarafından sunulmaktadır. Bu bağlamda firmamız ile iletişime geçilerek vinç kiralama hizmetleri satın alınabilir.

Tek Kirişli Gezer Köprülü Vinç Kiralama

Açıklığı kısa olan yerlerde ve alçak tavanlarda kullanıma uygun olarak bu vinç türü firmamız tarafından kiralaması yapılan vinçlerden bir tanesidir. Tek kirişli gezer köprülü vinç yükleme, yük taşıma ve istifleme işlemlerinde kullanılabilmektedir. Yapı üzerine etkisi olan yükün hafif olmasının yanında bir de montajı oldukça kolay olduğundan dolayı firmamız müşterisi tarafından tercih edilen ürünlerden bir tanesidir. Kiriş üzerinde yer alan ve hareket eden vinç push düğmelerinin yanı sıra uzaktan kumanda ile de kontrolünün sağlanması mümkün olur.

Sabit Askılı Vinç Kiralama

Dizayn ve tasarım açısından son teknoloji ürünleri ile donatılmış olan ve firmamız tarafından kiralama hizmetlerinin sunulduğu sabit askılı vinç elektrik akımında yer alan frekans düşüklüğünden kaynaklı olarak ortaya çıkabilecek olan her hangi bir olumsuzluğu minimuma indiren güvenlik önlemlerine sahiptir. Motoru sürekli olarak çalıştığından ötürü sıcaklığı düşürme özelliğine sahip olan etmenler vinç çalışma prensibi içerisinde yer alır. Dolama, sarma, aşırı kaldırma ve indirme işlemlerinde meydana gelebilecek olan koruma sistemleri ile otomatik kapatma gücü bu vinç türünde bulunur. Firmamız tarafından verilen hizmetler kapsamında bu vinç türünün de güvenilir bir şekilde kiralanabilmesi mümkün olur.