Taşeli'nin adayı Atilla Zorlu | Karaman Haber Taşeli’nin adayı Atilla Zorlu – Karaman Haber
Karaman Haber

Taşeli’nin adayı Atilla Zorlu

Taşeli Bölgesini karış karış gezerek seçmenle buluşan Atilla Zorlu, İYİ Parti’nin Taşeli’de 1’nci olacağını söyledi.

Taşeli’nin adayı Atilla Zorlu
Bu haber 08 Haziran 2018 - 12:06 'de eklendi.

Taşeli Bölgesini karış karış gezerek seçmenle buluşan Atilla Zorlu, İYİ Parti‘nin Taşeli’de 1’nci olacağını söyledi.

İYİ Parti Karaman Milletvekili Adayı Atilla Zorlu, 16 Nisan referadnumunda, huzur, barış ve istikrar vaad ederek, evet denilmesi halinde artık şehit gelmeyeceğini söyleyenlerin, şimdi seçimleri 16 ay geriye çekip “24 Haziran’da bizi seçerseniz huzur, istikrar, özgürlük ve adalet getireceğiz” dediklerini hatırlattı.

Zorlu şunları kaydetti:

“Şimdi Getirin efendim elinizden alan mı var? Neyi bekliyorsunuz?

Ciftçimiz 2016 yılında 100 litrelik mazotu 380 TL ye temin edebilirken şuan 100 litrelik mazotu 580 TL ye alamıyor. Dekara atılan tohum fiyatı kat kat yükselirken, alacağı mahsulü geçen seneki fiyatlara satamıyor.

Afrin’deki son durumumuz nedir? Kime bıraktık? soruları cevapsızdır.

Feto ile mücadeleyi başarılı bulmuyoruz. Biz devleti ele geçirmeye değil yönetmeye talibiz. Toplumun her kesiminin sorunlarına uzman kadrolarımızla çözümler ürettik.

Partimiz özellikle gençler tarafından büyük ilgi ve destek görmektedir. Anket ve medya şirketleri her ne kadar biz yokmuşuz gibi davransalarda İYİ PARTİ son 6 aydır Türk siyasetinin belirleyicisi olmuştur.

Akp şimdiye kadar seçmenlerini “CHP düşmanlığı” üzerinden konsolide etmiştir. Türkiye de seçmen davranışı gözlemlendiğinde halkın %60-70 civarında hiç CHP’ye oy vermediği görünmektedir. İYİ PARTİ kurulmasıyla birlikte iktidarın bu kurgusu bozuldu. Her türlü baskı ve caydırmaya rağmen medyada olmasa da meydanlarda vatandaşla kucaklaştı. Gelinen son noktada iktidar “Akşener olmasın da kim olursa olsun” noktasına gelmiştir.

Prof. Dr. Ersan Şen hoca, “Sayın Erdoğan ikinci turda sağ kökenli bir parti ile karşılaşırsa kaybedeceğini biliyor. Bu nedenle Meral Akşener’i 2. turda rakip olarak istemiyor diyerek iktidarın bu kurgusunu ifade etmiştir.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA