Sosyal Medya Hesapları İçin Destek

5 May 2019 Off By HaberKaraman

İnsanlar çeşitli sosyal medya hesapları kullanmakta ve bu hesaplar üzerinden binlerce kişi ile iletişim kurmaktadır. Bu hizmetlerden faydalanırken müşteri hizmetleri ile görüşmek mümkün müdür? Sosyal medya hesaplarında karşılaşılan sorunları bildirmek zordur. Bunun için cruvo.co firması kendi internet sitesi üzerinden tüm sosyal medya kullanıcılarına yardımcı olmaya çalışıyorlar. İnstagram müşterilerine nasıl ulaşırsınız. İnstagram kullanıcıları, hesap şifrelerini değiştirme, çalınan hesabı geri alma, hesap bilgilerini doğrulatma gibi konularda destek almak istemektedir. İnstagram müşteri hizmetlerine ulaşamadığınız için Cruvo firması sizlere yardımcı oluyor.

İnstagram Hizmetleri

İnstagram müşteri hizmetlerine mail yoluyla ulaşabilir ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Ancak her mailinize cevap vermeyeceklerdir. Cruvo firması ile iletişim kurarak İnstagram hesabınızdaki sorunları ve yapmak istediklerinizi aktarabilirsiniz. Firma destek hizmetleri ile İnstagram hesabınızda yapacağınız tüm işlemler için yardımcı oluyorlar. Ayrıca İnstagram hesabınız için daha fazla bilgi alabilir, takipçi satın al, beğeni satın al, yorum satın al gibi hizmetleri talep edebilirsiniz. Sosyal medyada etkinliğinizi artırabilmek için firma her türlü desteği veriyor.

Türkiye’de İnstagram

En çok üyesi olan İnstagram sosyal medya ağ platformunun ülkemizde bir bürosu yoktur. Ancak İnstagram’ın merkezinin bulunduğu Dublin ofisinde ülkemiz kullanıcılarını temsil etmek amacıyla Türkiye ofisi vardır. İnstagram hesabınız ile ilgili sorunlar için buradaki temsilcilere ulaşabilirseniz size yardımcı olacaklardır. Bu ofisin çağrı merkezi numarası bulunmamakta, erişimlerinizi mail ile yapabilmektesiniz. Cruvo her türlü sorunlarda yanınızda olmaya çalışan bir firmadır. Bu firma hizmetlerinden faydalanarak sorunlarınıza çözümler bulabilirsiniz.

Yeni İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı kullanmak isteyenler İnstagram hesabı açtıklarında bu hesaplarını doğrulatmak zorundadır. Bunun için takip etmeleri gereken işlem adımları bulunmaktadır. Cruvo destek hizmetleri ile görüştüğünüzde hesabınızı doğrulatabilmeniz için sizlere yardımcı oluyorlar. Doğrulama işleminin yapılabilmesi için, İnstagram hesabınıza giriş yaptığınızda profil bölümünün sağ üstünde bulunan menü bölümündeki ayarlar sekmesi seçilmelidir. Ayarlar bölümünden hesap sekmesi açılır ve doğrulama iste seçeneği işaretlenerek talep oluşturulmuş olur. Buradaki talep formunu eksiksiz olarak doldurarak gönderebilirsiniz. Doğrulama yapıldığında profilinize mavi tik eklenecektir.

Cruvo Destek Hizmetleri

İnstagram hesaplarınız için yapacağınız tüm işlemlerde Cruvo destek hizmetlerinden yardım alabilirsiniz. Firma kendisine ulaşan tüm kullanıcılarına müşteri destek hattı, Whatsapp destek hattı, canlı destek asistanı ile yardımcı oluyor. İnstagram müşterilerine nasıl ulaşırsınız. daha fazla bilgi  Crovu.co/instagram-musteri-hizmetleri-ile-iletisime-gecmek/ linki üzerinden neler yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Cruvo destek hizmetleri ile İnstagram, Facebook ve tüm sosyal medya müşterilerine kolaylıkla ulaşabilmektedir. Size İnstagram müşteri hizmetleri ile nasıl iletişime geçeceğinizi göstereceklerdir. Bireysel ya da kurumsal İnstagram hesaplarının doğrulatılması önemlidir. Bu doğrulama işlemi yapılarak hesaplar güvenlik altına alınır. Hesapların çalınması durumlarında doğrulama bilgilerine göre hesapların yeniden kurtarılması ve şifrelerinin değiştirilerek güvenli bir şekilde kullanılması mümkün olabilmektedir. Özellikle devlet büyüklerinin ve bürokratların kullanmış oldukları kurumsal İnstagram hesapları manuel olarak doğrulanır ve sadece yetkili kişilerin kullanmasına izin verilir.

İnstagram Müşteri Hizmetleri İçin Gerekli Formlar

İnstagram müşteri hizmetlerine sorunlarını aktarabilmeniz için sorun türüne göre form doldurmalı ve İnstagram yardım masasına göndermelisiniz. Bu formları size cruvo firması kendi internet sitesi üzerinden sağlıyor. Ayrıca doldurmuş olduğunuz formları göndereceğiniz web adresi linklerini ayrı ayrı sizlere sunuyorlar. İnstagram için gerekli olan formlar arasında, İnstagram iletişim formu, İnstagram çocuk hesap bildirme formu, taciz ve zorbalık şikayet etme formu, sahte hesap bildirme, hesap silme ve parola değiştirme işlemleri bulunmaktadır. Cruvo web sitesi üzerinden diğer İnstagram hizmetlerinden faydalanabilir ve hesabınızın etkinliğini artırabilir, kendinizi tanıtabilir, markalaşmanızı hızlandırabilirsiniz. Firma tüm bu hizmetleri paketler şeklinde en uygun fiyatlarla sunuyor.

İnstagram Takipçi Satın Al

Sosyal medya destek hizmetleri alanında uzun süre hizmet veren Cruvo firması, özellikle İnstagram kullanıcılarının nelere ihtiyaçları olduğunu çok iyi biliyorlar ve yardımcı oluyorlar. Firma sizlere hizmet verirken İnstagram hesabınızın güvenliği için tüm tedbirleri alıyorlar ve takipçi satın al, beğeni satın al gibi hizmetleri hesabınıza tanımlamak için sizlerden hesap giriş şifresini istemiyorlar. İnstagram takipçi satın al hizmetlerinden faydalanarak, hesabınızı binlerce gerçek İnstagram kullanıcısının takip etmesini, paylaşımlarınızın kısa sürede hedefine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. İnstagram müşteri hizmetlerine erişim, diğer hizmetler için tüm kullanıcılarına 7/24 destek hizmeti sunuyorlar.