ŞİİR OKUMA YARIŞMASINDA DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI | Karaman Haber
reklam reklam
Karaman Haber

ŞİİR OKUMA YARIŞMASINDA DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI

Gençlik Merkezleri arası Şiir Okuma Yarışması, Piri Reis Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlendi.

ŞİİR OKUMA YARIŞMASINDA DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI
Bu haber 27 Şubat 2017 - 10:57 'de eklendi.

14-17 ve 18-24 yaş grubu arası erkek ve bayan kategorilerinde gerçekleşen yarışmanın jüri üyeliklerini Enes Erbaş, Seyit Demirtaş ve Yakup Özkaraalp yaptı.

Vatan ve bayrak sevgisi“ni anlatan eserlerin yarışmasında 14-17 yaş grubu bayanlar kategorisinde ‘Yeis‘ şiiriyle Fadime Betül Demirci, erkekler kategorisinde ‘Kurt Pençesi‘ şiiriyle Mehmet Huzeyfe Demir birinci oldu. 18-24 yaş grubu arasında yapılan yarışmada erkekler kategorisinde ‘Sakarya‘ şiiriyle Ali Özgür, bayanlar kategorisinde ise ‘Şehit Anası‘ şiiriyle Seher Turgut birinci olan öğrenciler oldu.

Duygu dolu anların yaşandığı yarışmalar sonunda dereceye giren öğrencilere ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Mustafa Karadeniz ve Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen tarafından verildi. Program sonunda ayrıca tüm yarışmacılara katılım belgesi verildi.

Gençlik merkezleri arası şiir okuma yarışması Karaman il elemelerinde dereceye giren öğrenciler 24 Mart 2017 tarihinde Eskişehir’de düzenlenecek olan grup yarışmasında Türkiye finaline katılacak.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA