Connect with us

Gündem

SEYİR TERASLARI ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Yayımlanma

Karaman Belediyesi tarafından projelendirilen ve Beyazkent Mahallesi’nde yapımına başlanan Seyir Terasları Projesi’nde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan çalışmaları yerinde inceledi.

Karaman Belediyesi tarafından projelendirilerek geçtiğimiz Eylül ayında ihalesi yapılarak yapımına başlanan Seyir Terasları Projesi’nde, çalışmalar aralıksız devam ediyor. Çalışmaların yapılacağı alanı gezerek incelemelerde bulunan belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, yetkililerden bilgi aldı.

Çalışmaların 2017 yaz aylarında tamamlanacağını söyleyen Başkan Çalışkan; “Seyir Terasları tamamlandığında Karaman’ın gözde mekanlarından birisi olacak dedi. Başkan Çalışkan; “Vatandaşlarımızın keyifli ve huzurlu vakit geçirebilecekleri bir sosyal yaşam alanını daha Karamanımıza kazandırıyoruz. Vali Konağı arkasındaki yamaç üzerinde bulunan 35 bin metrekare alana sahip olan bu projemiz içerisinde piknik alanları, kamelyalar, mini futbol sahası, otopark, lavabo, çay bahçesi ve yürüyüş yolları olacak. Bu projemiz bulunduğu konum itibari ile şehrin en önemli girişlerinden Mut girişini daha gösterişli bir hale getirecek.” dedi.

Okumaya devam et
Yorum yap

Yorum Belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam