SESSİZ ŞAMPİYONADA KARAMAN'IN SESİ OLDULAR | Karaman Haber
Karaman Haber
Adanaspor Akhisar Belediyespor Alanyaspor Antalyaspor Beşiktaş Bursaspor Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği Başakşehir Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Osmanlıspor Trabzonspor

SESSİZ ŞAMPİYONADA KARAMAN’IN SESİ OLDULAR

Samsun ve Antalya’da düzenlenen Türkiye İşitme Engelliler Judo ve Atletizm Şampiyonalarında Karaman İşitme Engelliler Spor Kulübü’nün elde ettiği derecelerle sevindik.

SESSİZ ŞAMPİYONADA KARAMAN’IN SESİ OLDULAR
Bu haber 16 Şubat 2017 - 15:04 'de eklendi.

Her geçen sene elde ettiği başarılarla Karaman’ın sesi olan Karaman İşitme Engelliler Spor Kulübü, başarı serisine yine yenilerini ekledi.

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu‘nca düzenlenen Türkiye İşitme Engelliler Judo ve Atletizm Şampiyonalarında sergilenen başarılı performans kupa ve madalyalar getirdi.

Antalya Zeytinköy Atletizm Sahası’nda düzenlenen Türkiye İşitme Engelliler Atletizm Şampiyonasında 100, 200, 400, 800, 1500, 3000, 5000 ve 10.000 metre, Çekiç atma, Uzun atlama, Yüksek atlama, Disk, cirit ve gülle atma, 100-110-400 metre engelli kategorilerinde  5 birincilik, 7 ikincilik ve 3 üçüncülük ile Karaman İşitme Engelliler Spor Kulübü Milli Takım kampına katılmaya hak kazandı.

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu tarafından Samsun’da 19 Mayıs İlçe Spor Salonu’nda düzenlenen Türkiye İşitme Engelliler Judo Şampiyonası’nda, 48 kiloda Ayşegül Uğuz, 70 kiloda Ayşe Kesiktaş, 63 kiloda Elif Sağlamel birincilik, 60 kiloda Halit Tekin ikincilik, 60 kiloda Mehmet Kesiktaş ve 73 kiloda Eren Kaynar üçüncülük kazandılar.

Şampiyona sonrası atletizm ve judo branşında başarı elde eden sporcular İşitme Engelliler Derneği Başkanı Ali Semiz eşliğinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ı makamında ziyaret etti.

SON DAKİKA