Selçuk Ankaralı vekillik yolunda | Karaman Haber Selçuk Ankaralı vekillik yolunda – Karaman Haber
Karaman Haber

Selçuk Ankaralı vekillik yolunda

Karaman’da 24 Haziran 2018’de yapılacak olan erken genel seçimler için Selçuk Ankaralı da aday adayı.

Selçuk Ankaralı vekillik yolunda
Bu haber 29 Nisan 2018 - 19:47 'de eklendi.

 

Selçuk Ankaralı AK Parti Karaman teşkilatında Gençlik Kolları Başkanlığı yapmış daha sonra Karaman Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler birim sorumlusu olmuştu. Ankaralı geçtiğimiz ay ise AK Parti Karaman Milletvekili Recep Konuk‘un danışmanlığına getirilmişti.

Adaylığını açıklayan Ankaralı, “Milletvekili Recep Konuk’un danışmanlığı görevini yürütüyorken aday olmak için görevimden istifa ettim. Allah’ın izni ile yarın aday adaylığı müracaatımı yapacağım.” dedi.

Selçuk Ankaralı Kimdir?

29 Eylül 1983 Karaman doğumlu, İlk ve orta öğretimi Yollarbaşı köyünde, lise öğretimini Karaman Lisesinde tamamladı. Cumhuriyet Üniversitesi Radyo ve Televizyon yayıncılığı ardından Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. 2007 yılında gençlik kollarında aktif siyasetin içinde yer aldı, çeşitli görevlerde bulundu. 2010-2013 yılları arasında İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini yürüttü. 2013-2018 yılları arasında Karaman Belediyesi Basın Müdürlüğü görevini yaptı. 3 çocuklu bir ailenin en küçük ferdi. Evli ve 1 kız 1 erkek, 2 çocuk babası.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA