Connect with us

Spor

ŞEHİT MUHAMMET YALÇIN HALI SAHA TURNUVASI BAŞLADI

Karaman’ın Kazımkarabekir ilçesinde, Belediye ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce şehitleri anma etkinlikleri kapsamında düzenlenen ޞehit Muhammet Yalçın Halı Saha Turnuvası başladı.

Yayımlanma

Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokul öğrencisi olan ve 15 Temmuz 2016 Cuma günü kalkışılan darbe girişiminde şehit düşen Muhammet Yalçın’ın anısına düzenlenen halı saha turnuvası, 14 takımın katılımı ile Karaman’ın Kazımkarabekir ilçesinde başladı.

Turnuvanın açılış törenine AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep ޞeker, Vali Yardımcısı Mehmet Uğur Arslan, Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Cavit Bardak, Memur-Sen İl Başkanı Yunus Özdemir ve çok sayıda sporcu katıldı.

Duygu dolu anların yaşandığı turnuvada İstanbul ve Kayseri’de düzenlenen terör saldırılarında şehit düşen polis ve askerlerin anısına AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep ޞeker ile Belediye Başkanı Ali İhsan Alanlı tarafından İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Emniyet Amiri’ne buket takdimi yapıldı.

Okumaya devam et
Yorum yap

Yorum Belirtin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam