Pleksi Sektöründe Kaliteli Ürünler ile Kaliteli Hizmet!

26 November 2018 Off By HaberKaraman

Pleksi maddesini plastik bir cam olarak tanımlayabilir. Bu madde renkli ve renksiz olabildiği gibi yarı saydam ya da saydam halde de kullanılabilir. Pleksi kolay işlenen, kesilen, delinen ve hafif plastik yapıya sahip maddedir. Eriterek ya da yumuşatarak kullanırız ancak bu istenilen kullanım alanına göre değişiklik göstermektedir. Eritilmesinin ya da yumuşatılmasının sebebi kalıp halinde istenilen biçimin verilebilmesidir. Cam maddesine göre biraz daha hafif ve camdan daha dayanıklıdır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ürünler üretmeyi kendimize ilke edinmiş bir firma olarak pleksi aletlerimiz de özel üretilmektedir. Pleksi piyasasında adımızı kaliteli ürünlerimiz ve verdiğimiz kaliteli hizmet ile duyurmamız ile birlikte müşteri memnuniyetini üst seviyesinde tutmayı hedeflemekteyiz. Eğer siz de kaliteli ürünlerimiz ve kaliteli hizmetimizden yararlanmak isterseniz Morpleksi.com adlı web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 7/24 iletişim imkanımız ile bize ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyat Anlayışımız

Firmamız günden güne gelişme gösteren teknoloji sektörünü en ince detayına kadar inceleyerek bu değişimleri kendi bünyesine katabilmeyi ve tüm bu yeniliklere rağmen uygun fiyat anlayışımızdan ödün vermeyerek müşterilerimize en hesaplı ve en uygun fiyatlı ürünlerimizi sunmaktayız. Firmamızın en temel amacı, müşteri memnuniyetini sağlayarak en uygun şartlarda hizmet sağlamaktır. Hem fiyat hem de teslimat açısından kaliteyi en yüksek seviyelerde tutarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz. Sektör içinde maksimum kalite ve uygun fiyat anlayışımız ile üst sıralarda yer almaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Pleksi maddesini döküm sonrası pleksiglas haline getirerek kullanmaktayız. Pleksiglas büyük bir levha halindedir ancak şişirme ve şekillendirme açısından kolay esneyen bir levhadır. Standartlara uygun olan levha kullanımına dikkat etmeyiz aksi takdirde üretim aşamasında sorun çıkarmaması açısından önemli bir duruma yol açabilmektedir. Birçok sektöre hizmet sağlamakta olan firmamız her zaman en kaliteli pleksi, pleksi kesim ve döküm aletlerini kullanmaktadır. Hizmet verdiğimiz sektörler; dekorasyon, iç mimari, masa ve sehpa ayakları, merdiven kolları, aydınlatma eşyaları, antika üniteleri, ev mobilyaları, yatak başları, hediyelik eşya, banyo aksesuarları, mutfak malzemeleri, takı, endüstriyel alanlar ve hediyelik eşya üretimi alanlarına hizmet vermekteyiz.