Özel Baskılı Kâğıt Bardak Modelleri Nelerdir?

4 May 2018 0 By HaberKaraman

Tek kullanımlık bardaklar çevre dostu olması sebebi ile de tercih edilmektedir. Özellikle kâğıt üretiminden yararlanılarak yapılan seçimlere yer vererek çevreye en az zarar veren seçime yer vermiş olursunuz. Firmanızın tanıtımına yer vermek için ize özel üretim baskılı kâğıt bardak modellerini sipariş verebilirsiniz.

Kâğıt Bardak Üretiminde Öncü Firma, Accas Cup

Tek kullanımlık kâğıt bardak üretiminde uzman ekibi ile sizlere destek sunan Accas Cup aynı zamanda özel baskılı kâğıt bardak modellerine de yer açıyor. https://accascup.com/ozel-baskili-bardak linkinde firmanın istediği grafik tasarım ve renk seçimlerinin yanı sıra firma logosuna da yer verilebilmekte. Son teknoloji üretim ile hazırlanan ürünler gıda tüketimine uygun olarak tasarlanır.

Accas Cup Ürünleri

  • Accas Cup firması düz bardak üretiminin yanı sıra özel baskılı kâğıt bardak tasarımlarını da yapıyor.
  • Tek kullanımlık kâğıt bardak üretiminde malzeme seçiminde sertifika sahibi olan malzemelere yer vermektedir.
  • Konusunda uzman ekip ile hizmet sunar
  • Tek kullanımlık baskılı kâğıt bardaklarda farklı şekil ve boyutlara sahip olan seçimlere yer verebilirsiniz.
  • Firmanız için en kaliteli ürüne yer vermenin yanı sıra parlak ambalaj özelliği ile dikkat çekici bir tasarıma da yer açmış olursunuz.

Accas Cup Sipariş ve Teslimatı

Accas Cup firmasından gerçekleştireceğiniz özel baskılı kâğıt bardak üretiminde dilediğiniz adette siparişe yer verebilirsiniz. Özel baskılı ürün siparişinde düşük sınır hacmine de yer açabilen marka tüm Türkiye’ye ürün gönderimini de yapmaktadır.

Accas Cup tek kullanımlık ürün siparişinizde düz bardak modellerinde üç illa dört gün arasında teslimat yapmaktadır. Özel üretime sahip olan kâğıt bardak teslimatı için ise ürün sipariş teyidinde teslimat günü de tarafınıza bildirilecektir.

Özel Baskılı Kâğıt Bardak Neden Tercih Edilir?

Tek kullanımlık kâğıt bardak tüketiminde genellikle içecek satışına yer açan markalar özel baskılı kâğıt bardak siparişine yer açmaktadır. Bunun yanı sıra özel şirketlerde kendi portföylerine uygun içeriğe sahip olan tek kullanımlık kâğıt bardak kullanımında firma logosunun yer aldığı bardakları yer vermeyi tercih ederek firma kalitesine vurgu yapmaktadır.