Nazmi Ünlü'nün 29 Ekim mesajı | Karaman Haber
reklam reklam
Karaman Haber

Nazmi Ünlü’nün 29 Ekim mesajı

Nazmi Ünlü’nün 29 Ekim mesajı
Bu haber 28 Ekim 2016 - 12:57 'de eklendi.

AK Parti Karaman il Başkanı Nazmi Ünlü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

“Cumhuriyet Bayramımızı, Cumhuriyetimizin 93. kuruluş yıl dönümünde, aydınlık bir geleceğe ilham verecek şekilde milletçe büyük bir gurur ile kutluyoruz.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “en büyük eserim” dediği Cumhuriyet, hiç şüphesiz, geleceğimiz adına en büyük güvencemizdir.

Bu milletin canı pahasına, büyük fedakârlıklarla kurduğu Cumhuriyeti sonsuza dek yaşatmak hepimizin en önemli sorumluluğudur. Çünkü Cumhuriyet Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün teminatı, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimizde olmaz denileni başardığımızın kanıtıdır. Bu ülkenin evlatları Türkiye’nin gelişmesi, büyümesi ve dünyada söz sahibi bir ülke olması için en üstün vatanseverlik duygularıyla hareket ederek Ülkemizi 15 Temmuz’da Fetö Terör örgütü darbecilerine teslim etmemişlerdir. Milletimizle ne kadar gurur duysak azdır. AK Parti olarak bu milli şuur çizgisinde, hedeflerimizden biri olan 2023 hedefi ile Cumhuriyetimizin 100. yılına Hep Birlikte Yeni Türkiye’nin inşasını tamamlayarak gireceğiz.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Cumhuriyetin kurulmasında ve yaşatılmasında mücadele eden; şehit olan bütün vatan evlatlarını saygı ve rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor; kıymetli Karaman halkının Cumhuriyet Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyorum.”

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA