Menejerlik Hizmetleri

30 October 2018 Off By HaberKaraman

Ülkemizde eğlence sektörü önemli bir yer tutmaktadır. Firmamız bünyesinde eğlence sektörünün eleman ihtiyacını karşılamak için, oryantel iş ilanları vererek, gece kulüpleri ve otel gazinolarının oryantel eleman ihtiyaçlarına karşılamaya çalışmaktayız. İş başvurusunda bulunmak isteyenler, şahsen veya https://www.dengemenajerlik.com internet sitemiz üzerinden başvurularını yapabilmektedirler. Oryantel konusunda eğitimli ve tecrübeli olan, gece hayatı sektöründe sorunsuz bir şekilde çalışabileceğini düşünenler bizim ile iletişime geçebilirler. Kendilerine çalışabilecekler en uygun yeri ayarlamaktayız.

Eğlence Sektörü

Eğlence sektörünü her alanında çalışabilecek olanlar için kons ilanları ile eleman ayarlamaya çalışmaktayız. Sektörde çalışarak yüksek gelir sağlamak isteyen, gece çalışma saatlerini kendisine sorun etmeyen bayanlara iş imkanı sağlamaktayız. Daha önce sektörde çalışmış olanlar, iş şartlarını bilmekte ve nasıl yüksek gelir kazanacakların hesaplayabilmektedirler. Sektörde hizmet veren kuruluşlarda çalıştırılmak üzere eleman ihtiyaçları için bizim ile iletişime geçerek aradıkları eleman özellik ve sayısını belirtebilirler.

Gazinolar

Gece hayatının hızlı yaşandığı, gece kulüplerinde ve gazinolarda insanlar, saatlerinin her dakikalarını eğlenerek geçirmek isterler. İnsanlara eğlenceli dakikalar yaşatabilmek için iş yerleri, dansöz iş ilanları ile bizlerden eleman temin etmeye çalışmaktadır. Eğlence sektöründe çalıştırılmak üzere, kons, oryantal, dansöz gibi tüm alanlarda iş ilanları yaparak, sektörün eleman ihtiyacını karşılamaktayız. Menajerlik şirketi olarak, gece kulüpleri, barlar, gazinolar ile çalışmak isteyenler arasında arabulucu ve köprü görevini yerine getirmekteyiz.