Manzara Adalar Projesi

8 January 2018 Off By HaberKaraman

İstanbul’un son yıllarda gözde bölgelerinden birisi olan Kartal’da İŞ GYO tarafından brüt 313 bin 500 metrekarelik alanda yükselen Manzara Adalar projesi, üçü konut, ikisi ofis ünitelerinden oluşan toplam beş blok halinde yükseliyor.

Şehrin merkezinde müthiş Adalar manzarası sunan Manzara Adalar projesinde büyüklükleri 45 ila 216 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde dizayn edilmiş 975 konut bulunuyor. Projede yer alan 1+0 daireler 62 m2, 1+1 daireler 88 m2 – 98 m2, 2+1 daireler 130 m2 – 166 m2, 3+1 daireler 199 m2 – 229 m2, 4+1 daireler 292 m2 büyüklüğe sahip. Karma yaşam alanı olarak dikkat çeken proje farklı konut seçenekleri, sahil şeridine 1,5 kilometrelik yürüyüş mesafesi ve yeşillikler içindeki konumuyla her anı ilham dolu bir yaşam vaat ediyor.

Prestijli ödüllere sahip olan dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman imzalı proje İstanbul’un kalbinde huzurlu bir hayatın kapılarını açacak. Ulaşım akslarının tam merkezinde yer alan proje yatırımcısını eşsiz bir lokasyon avantajı sunuyor. Kartal’da huzurlu bir hayatın kapılarını aralayan Manzara Adalar projesi Sabiha Gökçen Havalimanı’na 18 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 22 dakika, FSM Köprüsü’ne 25 dakika, metro istasyonuna 20 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan proje, aynı zamanda TEM Otoyolu’na yakın konumda bulunuyor.

Kusursuz teknik donatıları ile hayatı kolaylaştıran dokunuşların yanı sıra proje özellikleri arasındaki açık – kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu ve botanik sus havuzları, fitness center ve spa alanı, hobi odaları, çocuk kulübü, yürüyüş parkurları, 7/24 özel güvenliği, kapalı otopark alanı ve çok amaçlı spor kompleksi gibi donatılarla da hayatınızı renklendiriyor.

Manzara Adalar Projesine Yakın Hastaneler

Yavuz Selim Devlet Hastanesi, RadixDent Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi, Pendik Devlet Hastanesi, Megapol Hastanesi, Kartal Yavuz Selim Devlet Hastanesi Polikliniği, Kartal Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, ÖZEL ATALAR HASTANESİ, Yavuz Selim Hastanesi Taş Ocakları Polk., Avicenna Umut Hastanesi, Yavuz Selim Hastanesi Polikliniği, Özel Veni Vidi Göz Merkezi Atalar, Kartal Eğitim Ve Arş. Hast. Onkoloji, Asya Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Yakacik Kadin Dogum Ve Cocuk Hastaliklari Hastanesi, Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi Suzan Yazıcı Acil, Kartal Umut Hastanesi, Kosuyolu Kalp Hastanesi, 7’den 70’e Diş Polikliniği, Semiha Şakir Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Klinikleri, Dentaport Ağız Ve Diş Sağlığı Kliniği

Manzara Adalar Projesine Yakın Okullar

Mehmet Hilmi Altay İlkokulu, Yakacik Balkanlar Koleji, Özel İstek Uluğbey Lisesi, Pendik Anadolu Lisesi, Pendik Anadolu İmam Hatip Lisesi, Kartal Anadolu Ticaret ve Ticaret Meslek Lisesi, Yakacık Anadolu Teknik Lisesi, Burak Bora Anadolu Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Anadolu İmam Hatip Lisesi, Ahmet Şimşek Koleji, Yakacık Doğa Koleji, Gürbüz Bora İlköğretim Okulu, Semiha Şakir Anadolu Lisesi, Süleyman Demirel Anadolu Lisesi, Emir Sencer Ortaokulu, Kartal/Atalar Teknik ve Endustri Meslek Lisesi, Kartal Fatma Aliye Mesleki Ve Anadolu Teknik Meslek Kisesi, Kartal Doğa Koleji, Türk Kızılayı Kartal Anadolu Lisesi, Öğretmen Salih Nafız Tüzün İlköğretim Okulu, Şehit Öğretmen Hüseyin Ağırman Teknik Lisesi, Kartal Anadolu Lisesi, Cevizli Ortaokulu, Yavuz Selim Ortaokulu, Kartal Yüksel-İlhan Alanyalı Anadolu Öğretmen Lisesi, Teğmen Burak Evirgen İlkokulu, Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fatin Rüştü Zorlu Anadolu Lisesi

Manzara Adalar Projesine Yakın Alışveriş Merkezleri

Maltepe Park, Pendik Park Outlet Center, M1 Merkez Kartal AVM

Kaynak: https://www.projedefirsat.com/manzara-adalar.html