fbpx
Connect with us

Medya

Kuruluş Osman 2. sezon başlıyor

ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman yeni sezon hazırlıkları devam ederken, Kuruluş Osman yeni sezon fragmanı da yayınlandı.

Yayımlanma

Kuruluş Osman 2. sezon

Cüneyt Arkın, Tamer Yiğit ve Emin Gürsoy‘un Burak Özçivit‘e eşlik ettiği Kuruluş Osman yeni sezon fragmanı, takipçilerini heyecanlandırmaya yetti.

Senaristliğini Mehmet Bozdağ‘ın yaptığı, başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği Kuruluş Osman dizisinin yönetmenliğini de Metin Günay üstleniyor.

Kuruluş Osman 2. sezon

Kuruluş Osman yeni sezon fragmanı izle

Tanıtımının yapılması, dizinin takipçilerinde yeni sezon ilk bölümünün yayınlanacağı tarihin sabırsızlıkla beklenmesini sağlarken, Kuruluş Osman 2. sezonu 7 Ekim Çarşamba günü başlayacak.

İkinci sezon Kuruluş Osman dizisine yeni oyuncular da kazandıracak. Diziye dahil olduğu bilinen ünlü oyuncu Erkan Avcı‘nın henüz hangi karakterle rol alacağı net olarak açıklanmadı. Türkiye’nin efsane aktörlerinden Cüneyt Arkın’ın Kuruluş Osman kadrosuna katıldığı daha önce duyurulmuştu.

Kuruluş Osman 2. sezon

Obaya yapılan baskını bertaraf ettikten sonra hedefine Sofia ve Kulucahisar Kalesi’ni koyan Osman Bey, Kayı Obası Alpleri ile birlikte kaleyi ele geçirip Sofia’yı alt etmek üzere için plan kurup harekete geçişiyle sezon finali yapan dizinin, ikinci sezonda da fırtınalar estirmesi bekleniyor.

Kuruluş Osman son bölüm izle

Kuruluş Osman 2. sezon

Okumaya devam et
Reklam