Kelepir Kitap’ta Sepetiniz Sizin Kontrolünüzde

16 March 2018 Off By HaberKaraman

Sınavlardan önce kafanızın karışmaması için sınav konularına hakim olmalı ve yeterince soru çözmelisiniz. Öğrencilerin soru çözme alışkanlığı kazanması sağlayan kaynakların başında yaprak testler gelir. Örneğin DGS’ye hazırlanan öğrenciler DGS Yaprak testler ile sınava hazırlanmaktadırlar. Yaprak testler, çek kopar şeklinde öğrencilerin çözdüğü testlerdir. Çıkmış soruların bulunduğu yaprak testler, öğretirken eğlendiren sınav hazırlık kaynaklarındandır. Kelepir Kitap bir çok yayınevinin yaprak testlerine ev sahipliği yapar.

Sınav yaklaştıkça yaprak dökümü artar

Ayrıca sepetinize farklı yayın evlerinin farklı kaynakları koyarak ufkunuzu geliştirebilirsiniz. Örnek vermek gerecek olursak Yediiklim yayınlarının konu anlatımlı kitabını, Benim hocam yayınlarının soru bankalarını, Yargı akademi Çek-Kopar yaprak testlerini, Pegem Akademi Çıkmış sorular fasiküllerini aynı anda sepetinize ekleyebilirsiniz. Böylece her kaynağın konu ve soru anlayış tarzlarına hakim olup sınavda rakiplerinize büyük üstünlük sağlayabilirsiniz. Etüt merkezlerinde tek bir markanın yayınları ile sınava hazırlanan rakiplerinizi Kelepir Kitap ile geride bırakacaksınız. Elinizdeki testleri bitirdiyseniz yeni DGS yaprak testler siparişi vermek istiyorsanız hemen https://www.kelepirkitap.com/DGS-Yaprak-Test-617 linkine tıklayın ve çalışmalarınıza kaldığınız yerden devam edin. Çeşitli kaynaklardan sipariş vermeyi unutmayın.

DGS gibi bir çok sınav Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yaz aylarında yapılmaktadır. Öğrenciler havaların ısınması ile birlikte doğal olarak kış aylarında ulaştıkları çalışma temposundan vazgeçmektedirler. Bazı öğrencilerin bu aylarda ders çalışmayı bıraktıkları ve ya çok daha az çalıştıkları gözlenmiştir. KPSS, DGS, LYS, YGS gibi sıcak aylarda yapılan sınavlarda başarılı olan öğrencilerle yapılan konuşmalar sonucunda anlaşılmıştır ki bu aylarda rakiplerinin aksine çalışmayı bırakmayıp ders çalışma temposunu artıran öğrenciler hedeflerine ulaşabilmişlerdir. Havalar ısındıkça evde oturmak sizlere zor gelse de Kelepir Kitap’tan DGS yaprak testler alarak yeşil alanlarda parkta bahçede oturarak da çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu sayede hem temiz hava ile hücreleriniz yenilenecek hem de sınavlarınıza çalışmaya devam edebileceksiniz. Doğa ile iç içe çalışmanın keyfi sizleri daha da motive edecek bu şekilde sınavınızda başarıya ulaşabileceksiniz.