KARDOF'un 29 Ekim farkındalığı | Karaman Haber KARDOF’un 29 Ekim farkındalığı – Karaman Haber
Karaman Haber
Adanaspor Akhisar Belediyespor Alanyaspor Antalyaspor Beşiktaş Bursaspor Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği Başakşehir Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Osmanlıspor Trabzonspor

KARDOF’un 29 Ekim farkındalığı

29 Ekim günü düzenledikleri 3134 metrelik Yıldız Dağı Cumhuriyet tırmanışı ile Cumhuriyeti kutladılar.

Bu haber 31 Ekim 2017 - 20:27 'de eklendi.

29 Ekim günü düzenledikleri 3134 metrelik Yıldız Dağı Cumhuriyet tırmanışı ile Cumhuriyeti kutladılar.

Karaman Doğa Sporları Fotoğraf Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (KARDOF) 29 Ekim Pazar günü anlamlı bir etkinliğe imza attı.

KARDOF Yönetim Kurulu Başkanı Fedai Erkocaoğlu, etkinlik hakkında yaptığı açıklamada: “Mersin Dağcılık Kulübünden 53 sporcu TDF Adana İl Temsilciliği sporcularından 12 kişi, Karaman KARDOF üyesi 30 sporcu zirve yaptı. İstiklal marşı ve saygı duruşunda bulunarak Cumhuriyetin 94. yıldönümü kutlamasını cumhuriyetimize yakışır şekilde zirvede kutladık. Yoğun sis, kar yağışı ve tipi altında faaliyet başarıyla gerçekleşti. Adana, Mersin ve Karaman Dağcılık İl Temsilcilikleri KARDOF, MERDAK, TODAK yönetim kurulu, üye ve tüm katılımcılara bu karlı güzel zirve için candan teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Karaman‘ımızı doğa sporları alanında bu anlamlı günde başarı ile temsil ettiği için KARDOF’a teşekkür ediyor ve başarılarının devamı diliyoruz. Daha nice zirvelerde bayrağımızı gururla dalgalandırmalarını temenni ediyoruz.

SON DAKİKA